Dziecko nie żyje. Konało w przydrożnym rowie

Dziecko nie żyje. Konało w przydrożnym rowie Źródło: pixabay

Dziecko, które zniknęło z domu swoich rodziców zostało znalezione w rowie. Do dramatycznych wydarzeń doszło we wsi Książ Śląski, gdzie służby dokonały przerażającego znaleziska. Mieszkańcy miejscowości są w wielkim szoku.

Dziecko, które mieszkało z rodzicami w miejscowości Książ Śląski, zostało znalezione martwe. Chwila nieuwagi rodziców sprawiła, że ich potomek znajdujący się pod opieką zniknął z domu. Zrozpaczona rodzina wezwała na poszukiwania policję, która dokonała przerażającego znaleziska w jednym z rowów w małej miejscowości.

Dziecko zmarło przez nieuwagę rodziców. Ta historia mrozi krew w żyłach

Dzień 24 marca 2019 roku w miejscowości Książ Śląski zaczął się bardzo spokojnie. Mała miejscowość, położona w województwie lubuskim, licząca zaledwie 370 mieszkańców, budziła się ze snu i przygotowywała do nadchodzącego, pracowitego tygodnia. Żaden z mieszkańców nie mógł się spodziewać, że w trakcie popołudnia dojdzie do wielkiej tragedii, która obiegnie echem całą wieś.

Dwuletnie dziecko, wychowujące się na wsi ze swoimi rodzicami w pewnym momencie opuściło dom. Rodzice nie wiedzieli, gdzie podziała się ich pociecha i w poszukiwania zaangażowali sąsiadów i policję, która dokonała dramatycznego odkrycia. Chłopiec został znaleziony nieprzytomny i zmarznięty w rowie, który był napełniony wodą. Dziecko na oczach policjantów topiło się. Służby potraktowały sprawę priorytetowo i wyłowiły dziecko z akwenu. Stan małego mieszkańca miejscowości był bardzo zły. Karetki czym prędzej pojawiły się na miejscu znaleziska i malec wraz z rodzicami został przewieziony do szpitala, gdzie służby podjęły brawurową walkę o życie dziecka. Niestety, ale malca nie udało się odratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura bada przyczyny śmierci dziecka

Nie da się ukryć, że nagła śmierć małego mieszkańca Książ Śląski była wielkim szokiem dla wszystkich zamieszkujących. Policji na razie nie udało się ustalić, jakim cudem dziecko opuściło dom rodzinny i czy rodzice nie zawinili, nie zwracając uwagi na swoją pociechę.

Sprawa została przekazana prokuraturze w Nowej Soli, która potwierdziła, że prowadzi dogłębne dochodzenie w sprawie i postara się wyjaśnić wszystkie okoliczności dotyczące nagłej śmierci dwulatka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Edyty Górniak! Jej syn chce wykonywać śmiertelnie niebezpieczny zawód. Gwiazda bardzo się martwi
  2. Tragiczne wyznanie Beaty Kozidrak. Była molestowana przez znanego muzyka!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zaskakujące wpisy Michała Wiśniewskiego. "Tęsknię"
  5. Barbara Kurdej-Szatan się ROZWODZI?! Zaskakujące komentarze na profilu artystki
  6. Paweł Domagała przekazał radosną nowinę! Muzyk i jego fani nie kryją szczęścia

 

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News