Polska aktorka w ciąży żali się, że spotkał ją skandal na poczcie. Prawdziwy dramat, czy zwykłe gwiazdorzenie?

Polska aktorka w ciąży żali się, że spotkał ją skandal na poczcie. Prawdziwy dramat, czy zwykłe gwiazdorzenie? Źródło: kadr z filmu "Sama słodycz"

Dziecko, zwłaszcza nienarodzone, sprawia, ze wiele matek traktuje się w specjalny sposób. Tego samego oczekiwała od personelu poczty aktora, która jednak nie doczekała się wsparcia. Rozżalona, opisała wszystko w mediach społecznościowych. Według niej to skandal.

Dziecko sprawia, że społeczeństwo spogląda na kobietę w ciąży inaczej. Zazwyczaj ustępują jej miejsca w komunikacji miejskiej, a w niektórych sklepach mogą liczyć na obsługę bez kolejki. Takie kurtuazyjne zachowanie ma nieco poprawić samopoczucie przyszłych mam, które często zmagają się z różnymi dolegliwościami. 

Jedna z polskich aktorek liczyła właśnie na takie szczególne traktowanie podczas pobytu na poczcie. To, co ją spotkało, uznała za niewybaczalne. Wszystko opisała swoim fanom w mediach społecznościowych.

Polska aktorka opowiedziała o skandalu na poczcie. Jest oburzona

Znana przede wszystkim z filmu "Sama słodycz" i epizodycznych ról w serialach takich jak "Pierwsza miłość" Natalia Klimas chwali się zaawansowaną ciążą. Na bieżąco opisuje w mediach społecznościowych swój stan zdrowia czy badania, jakie przechodzi.. Postanowiła także opisać sytuację, jakiej doświadczyła na poczcie.

Gdy przybyła do placówki okazało się, że kolejka jest dosyć długa, ale mimo to celebrytka postanowiła ustawić się na końcu i poczekać. Po 10 minutach zdenerwowała się przedłużającym się pobytem w lokalu. Podeszła do okienka z pytaniem, czy kobiety w zaawansowanej ciąży mogą zostać obsłużone poza kolejnością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odpowiedź pani za okienkiem była dla Natalii Klimas wstrząsająca. Miała usłyszeć, że tutaj nie praktykuje się takich rzeczy i musi wrócić na swoje miejsce w kolejce. Przyszła matka uważa, że to prawdziwy skandal.

Fanki odpowiadają aktorce. Dziecko jest dla nich najważniejsze

Długi post Natalii Klimas wywołał skrajne emocje wśród internautek. Niektóre z nich poparły oburzenie aktorki, inne stwierdziły, że to tylko rozpaczliwa próba zwrócenia na siebie uwagi.

- Wielkie mi co. Mnie też nikt nie wpuszczał przed siebie w kolejce i nie robiłam z tego afery, nawet jak byłam w ciąży - odpowiada użytkowniczka Instagrama.

- Musisz takie głupoty pisać, żeby kogoś sobą zainteresować? - pyta inna.

- Żeby ludzie tylko takie problemy mieli, to byśmy byli szczęśliwym narodem - zauważa kolejna.

- Jak ja Cię rozumiem! Nikt nie rozumie, jakie to męczące dla ciężarnej - zgadza się z aktorką następna.

- Żal mi cię, nikt nie powinien tak traktować kobiet - stwierdza fanka artystki.

Sama Natalia Klimas zachęca internautki, żeby podzieliły się swoimi złymi doświadczeniami, jakich zaznały w czasie ciąży lub gdy towarzyszyło im małe dziecko. Chce, by jak najwięcej mam odpowiedziało na jej posty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak zakochany! Gwiazdor pierwszy raz: „To był właśnie ten strzał!”
  2. Edyta Górniak ścięła włosy! Wygląda jak 20 lat temu, na początku kariery
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News