Morderca z bolesnym dzieciństwem. To przez swoją przeszłość zabił ponad 300 dziewczynek?

Morderca z bolesnym dzieciństwem. To przez swoją przeszłość zabił ponad 300 dziewczynek? Źródło: .

Dziecko często nadmiernie ufa dorosłym osobom, a to sprawia, że łatwo mogą się znaleźć w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W tym przypadku mówimy o nawet 300 ofiarach mordercy.

Dziecko ze względu na swoją naiwność i dużą ufność może znaleźć się w naprawdę dużym niebezpieczeństwie. Fakt ten często wykorzystują psychopaci, którzy na swoje ofiary wybierają właśnie osoby nieletnie. Jednak historia tego seryjnego mordercy mrozi krew w żyłach już samą ilością morderstw, do których się przyznał. Co więcej, jest to zaledwie początek jego historii, w którą aż ciężko uwierzyć.

Jako dziecko był wykorzystywany, będąc dorosłym stał się mordercą

Pedro Alonso Lopez bez wątpienia jest jednym z największych potworów, jakie chodziły po Ziemi. Mężczyzna wychowywał się w skrajnej biedzie wraz ze swoim licznym rodzeństwem. Nawet jako dziecko wykazywał zainteresowanie mały dziewczynkami. Kiedy miał zaledwie kilka lat został przyłapany przez matkę na dotykaniu w miejsca intymne swojej młodszej siostry.

Po tym młody Pedro został porzucony przez kobietę ponad 30 kilometrów od swojego domu. Nigdy nie doświadczył z jej strony miłości, podobnie jak od ojca, którego nigdy nie poznał. W późniejszych latach utrzymywał, że to właśnie te wydarzenia sprowadziły go na drogę mordu.

Po tym jak Pedro wylądował na ulicy, trafił na mężczyznę, który zaoferował mu pomóc. Jak się okazało, tylko po to, aby wykorzystać chłopca i go porzucić. Następnie Lopez został przygarnięty przez małżeństwo Amerykanów, którzy posłali go do szkoły, ale młody chłopiec ponownie stał się ofiarą pedofila, którym był jego nauczyciel. Pedro uciekł i znowu znalazł się sam na ulicy.

Zaczął kraść, aby przeżyć i przez to znalazł się w więzieniu, w którym był gwałcony przez współwięźniów. Podczas swojej odsiadki zaszła w nim zmiana. Stworzył nóż ze szpitalnych sztućców i poderżnął gardła swoim oprawcom. Sąd uznał, że Pedro się bronił i dlatego za ten czyn usłyszał wyrok zaledwie 2 lat więzienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez to, co go spotkało w życiu, przestał ufać ludziom, a jego zamiłowanie do mordu objawiło się, jak tylko wyszedł na wolność. Pedro Alonso Lopez wpadł w momencie, kiedy chciał uprowadzić małą Marie na jednym ze sklepowych parkingów. Zaniepokojony świadek wezwał policję, która zatrzymała mężczyznę.

Funkcjonariusze nie wiedzieli jeszcze wtedy, z kim mają do czynienia. Początkowo Lopez nie chciał nic mówić, ale policjanci podstępem wyciągnęli od niego zeznania, podstawiając księdza, jako jednego z więźniów. Wtedy Pedro zaczął przechwalać się swoimi morderstwami, których miał dokonać ponad 300. Kiedy funkcjonariusze pokazali, że nie wierzą w jego słowa, Lopez zaczął wskazywać miejsca, gdzie porzucił ponad 50 ciał małych dziewczynek.

Lopez wyznał, że zabił co najmniej 110 dziewczynek w samym Ekwadorze, 100 w Kolumbii i ponad 100 w Peru. Ekwadorski sąd skazał go na 16 lat więzienia, co w tym czasie było najwyższą możliwą karą. Mężczyzna wyszedł na wolność po odsiedzeniu 14 lat za dobre sprawowanie. W jednym z wywiadów przyznał, że na wolności będzie dalej zabijał, ponieważ jest to jego misja. Jednak po odzyskaniu wolności został przekazany w ręce kolumbijskiego wymiaru sprawiedliwości. Tam został uznany za niepoczytalnego.

Osadzono go w specjalnym ośrodku, który opuścił, kiedy specjaliści uznali, że wyzdrowiał. Lopez mordował głównie indiańskie dziewczynki, a wpadł po 3 latach tego procederu, gdzie zazwyczaj zabijał 3 osoby tygodniowo. Najgorsze jest to, że w 1998 roku w wieku 50 lat wyszedł na wolność i po dziś dzień nie wiadomo, co się z nim dzieje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

 

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News