Ciąża i życie dziecka Meghan Markle zagrożone? Księżna w niebezpieczeństwie

Ciąża i życie dziecka Meghan Markle zagrożone? Księżna w niebezpieczeństwie

Dziecko Meghan Markle jest dzisiaj głównym tematem poruszanym w mediach na Wyspach Brytyjskich. Nie jest to nic dziwnego biorąc pod uwagę, że pierwsze dziecko pary książęcej było bardzo mocno wyczekiwane przez całe społeczeństwo. Niestety tę dobrą nowinę może bardzo szybko przyćmić realne niebezpieczeństwo, które zagraża świeżo upieczonej mamie.

Dziecko Meghan Markle na długo przed narodzinami rozgrzało serca poddanych rodziny królewskiej w Wielkiej Brytanii. Od pierwszych chwil po ślubie, wszyscy zastanawiali się jak długo trzeba będzie czekać na pojawienie się pierwszego potomka nowej pary książęcej. Kiedy już oficjalnie ogłoszono, że Meghan Markle jest w ciąży, Zjednoczone Królestwo popadło w euforię. Niestety podczas pierwszych dni ciąży Meghan Markle musi zmierzyć się z realnym niebezpieczeństwem zagrażającym zdrowiu i życiu jej dziecka.

Dziecko Meghan Markle w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Od rana światowe media żyją jednym newsem - Meghan Markle w końcu zaszła w ciążę. Dobrą nowinę po raz pierwszy można było zobaczyć facebookowym profilu Pałacu Kensington. Pierwszy potomek najświeższej pary książęcej ma przyjść na świat przed wakacjami przyszłego roku. – Ich królewskie wysokości, książę i księżna Sussex dumnie oświadczają, że księżna spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat wiosną 2019 roku - głosi oficjalny komunikat. Pałac podziękował również w imieniu świeżo upieczonych rodziców za całe wsparcie, które otrzymali do tej pory. - Ich królewskie wysokości są wdzięczne za wsparcie od osób z całego świata, które zostało im udzielone od czasu majowych zaślubin, oraz cieszą się, że mogą publicznie podzielić się tak radosną nowiną - czytamy w kolejnym tweecie wypuszczonym na profilu Kensington Palace. Wiadomość o zbliżających się narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego zbiegła się z ich wizytą w Australii. To właśnie tam księżna będzie musiała stawić czoła niebezpieczeństwu, które może w znacznym stopniu wpłynąć na zdrowie jest potomka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Australia, tak samo jak cały region Indonezji, zmaga się ostatnimi czasy z osławionym wirusem Zika, który przenoszą komary. Jest on szczególnie niebezpieczny dla kobiet w ciąży, ponieważ może prowadzić do deformacji płodu, a w wielu przypadkach również do jego śmierci. Jak podaje brytyjski dziennik The Sun, Meghan Markle przed udaniem się w podróż zasięgnęła konsultacji lekarskiej. Po wysłuchaniu opinii medyków, para książęca nie zdecydowała się jednak na zmianę planów swojej zagranicznej podróży. Nie tylko pojedynczy lekarze, ale i tak ważne organy jak Światowa Organizacja Zdrowia stanowczo odradzają ciężarnym kobietom wizyty w krajach, w których istnieje duże ryzyko zarażeniem się wirusem Zika. Jedyne pytanie, które pozostaje obecnie bez odpowiedzi to czy obecność księżnej była na tyle niezbędna, że postanowiła ona zaryzykować zdrowie, a może nawet życie swojego nienarodzonego jeszcze dziecka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Zdradzono jaki naprawdę jest Roznerski. Fani będą w szoku 
  2. „Kogoś poj***ło!”. Fala oburzenia po Familiadzie 
  3. Widzowie DDTVN bliscy płaczu. Co tam się wydarzyło? 
  4. Każdy właściciel psa ma z tym ogromny problem. Wiemy, jak go rozwiązać
  5. Jak zorganizować panieński w domu? Zrobisz to za małe pieniądze!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News