Dziecko Meghan Markle
yt.com/5 News
Mariusz Wiącek - 7 Maja 2019

Dziecko Meghan Markle w ciągu doby pobiło wszelkie możliwe rekordy. Oczy całego świata zwrócone na royal baby

Dziecko Meghan Markle i księcia Henryka przyszło na świat, wzbudzając niezwykłą ekscytację w całej brytyjskiej społeczności. Narodziny "royal baby" śledziły miliony ludzi na całym świecie, a pojawiające się ze wszystkich stron informacje o porodzie księżnej były tematem numer jeden w większości mediów.

Dziecko Meghan Markle w końcu przyszło na świat. To chłopczyk, a przyszedł na świat dokładnie 6 maja 2019 roku tuż przed godziną szóstą rano czasu brytyjskiego. Jego narodziny świętowało wiele osób, w szczególności w Wielkiej Brytanii, choć nie wyłącznie. Temat ten praktycznie zdominował wszystkie inne w większości mediów.

Atmosfera napięcia i pełnego niepokoju oczekiwania towarzyszyła miłośnikom rodziny królewskiej od dobrych kilkunastu dni. Od dawna pojawiały się fałszywe pogłoski o narodzinach dziecka. Dopiero wczoraj wyszło na jaw, że maleństwo jest już na świecie, a Meghan Markle i książę Harry mogą cieszyć się swoim pierwszym synem. Ty samym na świecie pojawił się kolejny pretendent do tronu.

Marta Kaczyńska jest wściekła na byłego mężaByły mąż Kaczyńskiej szokująco o stosunkach płciowych. Marta mu tego nie daruje?Czytaj dalej

Dziecko Meghan Markle przyszło na świat. Oczy wszystkich obserwują "royal baby"

W ciągu zaledwie dwudziestu czterech godzin dziecko wywołało nie tylko niezwykłe emocje, ale także pobiło rekordy popularności na popularnym portalu społecznościowym. Już w ciągu pierwszej godziny po opublikowaniu wiadomości o rozpoczęciu się porodu Meghan Markle zyskała ona ponad milion polubień, co stało się bezdyskusyjnym rekordem Instagrama. Takim zainteresowaniem nie cieszyła się sytuacja, gdy swoje dzieci rodziła księżna Kate. Najwidoczniej, pomimo dużego podziału w społeczeństwie w stosunku do księżnej Sussexu, grono jej sympatyków nadal rośnie.

Istne trzęsienie w mediach nie było naładowane jedynie pozytywnymi komentarzami, chociaż takich była przeważająca większość. Dziecko Meghan Markle, jeszcze zanim się narodziło, stało się obiektem licznych gier hazardowych oraz spekulacji dotyczących tego, kiedy przyjdzie na świat i jak będzie miało na imię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

rodzina królewskaKrólewskie porody odbywają się według ścisłych zasad. Wiedzieliście o wszystkich?Czytaj dalej

Pojawiały się także różne informacje dotyczące jego przyszłości. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nowina, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego nie będzie mogło odziedziczyć tytułu książęcego. Wiele osób nie zdawało sobie z tego sprawy, jednak wynika to jasno z prawa królewskiego rodu. Tytuł ten będzie mogła nadać wyłącznie sama królowa Elżbieta, jak to zresztą zrobiła w przypadku dzieci księcia Williama i księżnej Kate.

Pomimo upływu kolejnych dni, zainteresowanie sytuacją dziecka nadal jest ogromne - wszak nie jest powszechnie znane jeszcze jego imię. Pewne jest, że jeszcze długi czas ta informacja będzie rozgrzewać brytyjską widownię.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  3. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  4. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  6. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  7. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News