Wreszcie! Pilnie oczekiwane wiadomości z porodówki Meghan Markle
Mateusz Wysokiński - 6 Maja 2019

Wreszcie! Pilnie oczekiwane wiadomości z porodówki Meghan Markle

Dziecko Meghan Markle przyszło na świat. Radosna informacja z pałacu Kensington podbija cały świat. Długo oczekiwana informacja dotycząca porodu księżnej Susseksu znalazła potwierdzenie w oficjalnych, dworskich komunikatach.

Dziecko Meghan Markle przyszło na świat. Długo wyczekiwany poród dziecka pary książęcej odbył się bez większych komplikacji i królowa Elżbieta II może już cieszyć się kolejnym prawnukiem. Niesamowita informacja poruszyła całe brytyjskie społeczeństwo, które z wielką radością wita kolejnego członka monarchii.

Dziecko Meghan Markle przyszło na świat

Akcja porodowa zaczęła się rano dnia 6 maja. Pałac Kensington, jak też magazyn People potwierdziły, że ciąża eksgwiazdy Hollywood skończyła się i dworscy lekarze pomagali Meghan w bezpiecznym urodzeniu potomka. O godzinie 15:48 potwierdzono informację, że na świat przyszedł chłopiec ważący około 3 kilogramy. Tak radosna informacja wstrząsnęła całą Wielką Brytanią i wszystkimi fanami rodziny królewskiej na świecie, którzy przez długi czas wyczekiwali porodu.

Tadeusz Rydzyk odpowiada krytykomKrytykowali Rydzyka. Jego odpowiedź jest tak bezczelna, że odbiera dech w piersiachCzytaj dalej

Na wieść o narodzinach dziecka najbardziej ucieszyła się królowa Elżbieta II, która tuż przed porodem wizytowała parę książęcą i była w trakcie ostatnich chwil ciąży Meghan. To właśnie do niej, jako do pierwszej osoby na świecie trafiła informacja o narodzinach wyczekiwanego prawnuka, która w przeszłości będzie jedną z najistotniejszych postaci brytyjskiej monarchii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

m jak miłośćTych polskich artystów uwielbiała cała Polska. Umarli w zapomnieniuCzytaj dalej

Meghan i Harry bronili się przed mediami

Z racji wielkiego zainteresowania całym porodem, zarówno Meghan, jak i Harry wstrzymywali się przed kontaktami z natrętną prasą, która chciała za wszelką cenę poznać wszelkie szczegóły ostatnich tygodni ciąży Amerykanki i wydobyć informację o płci i imieniu potomka. Na szczęście, para książęca Susseksu obiecała, że tuż po porodzie podejmie współpracę z prasą i przedstawi tyle szczegółów, ile tylko możliwe.

- Książę i księżna Sussex są bardzo wdzięczni za wszystkie miłe słowa, które docierają do nich od ludzi z Wielkiej Brytanii i całego świata. Podjęli osobistą decyzję, by utrzymać narodziny ich dziecka w sferze prywatnej. Książę i księżna z radością podzielą się radosną nowiną ze wszystkimi po tym, jak będą mieli okazję świętować prywatnie jako rodzina - podało biuro prasowe pałacu Kensington.

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  3. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  4. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  5. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły
  6. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  7. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły

ola kwaśniewskaCórki prezydentów Polski to prawdziwa duma dla rodziców. Sukcesy Oli Kwaśniewskiej i Kingi DudyCzytaj dalej

Źródła: People

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News