meghan markle (1)_po
yt/Entertainment Tonight
Anna Maria Guziewska - 21 Grudnia 2018

Wiemy, czym będzie się zajmowało dziecko Meghan. Nie uwierzycie!

Dziecko Meghan Markle urodzi się w kwietniu 2019 roku. Chociaż do jego przyjścia na świat zostało więc jeszcze kilka miesięcy, już teraz wzbudza ogromne emocje. Poza kontrowersjami na królewskim dworze, okazuje się, że dostojnicy wiedzą, czym się będzie potomek książąt zajmował. Czy to nie za wcześnie?

Dziecko Meghan Markle to gorący temat w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że za sprawą kilku kontrowersyjnych wystąpień i doniesień mediów w sprawie ewentualnych kłótni na królewskim dworze, amerykańska aktorka natychmiast stała się ulubienicą tabloidów. Jej dziecko będzie więc miało specjalną ochronę i już teraz wiadomo, czym się będzie zajmowało.

Czym urodzi się dziecko Meghan Markle? Wiemy, czy się będzie zajmowało

Potomek księcia Harry'ego na pewno będzie zajmował się... bywaniem. W przeciwieństwie do dzieci Williama, od których wymagane będą wystąpienia publiczne i zaangażowanie w sprawy dworu, dzieci książąt Sussex nie będą miały takich obowiązków. Zgodnie z oceną jednego z brytyjskich komentatorów, który odniósł się do rzeczywistości w Londynie, okazuje się, że dziecko Harry'ego będzie cieszyło się dużą swobodą. Oprócz z pewnością celebryckiego życia w świetle reflektorów, będzie mogło żyć całkowicie normalnie. George, Charlotte i Ludwik okażą się znacznie bardziej zaabsorbowani królewskimi obowiązkami. Wszystko wynika z możliwości dziedziczenia korony. Potomkowie Williama mają większe szanse na tron, stąd ich praca będzie znacznie bardziej wytężona. Dziecko Meghan Markle nie ma poważniejszych szans na zasiadanie na tronie w Wielkiej Brytanii. Piękna aktorka będzie więc musiała się pogodzić z faktem, że jej dzieci otrzymają znacznie mniejsze prawa niż pociechy Williama i Kate. Może się jednak cieszyć z faktu, że przyszły książę lub księżna będą mogli wieść całkiem normalne życie, bez zbędnej etykiety i obowiązków.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Rozgorzała dyskusja na Wyspach trwa. Okazuje się, że przeciwników Meghan nie brakuje, a ujawniane regularnie tajemnice na królewskim dworze nie pomagają kobiecie i jej mężowi. Ostatnio pojawiły się informacje sugerujące, że Markle wykorzystuje swoich pracowników, płacąc im poniżej najniższej pensji w Londynie. To miało spowodować masowe zwolnienia związanych od lat z dworem specjalistów i asystentów. Ani rodzina, ani pracownicy nie chcą jednak ujawniać szczegółów tego kontrowersyjnego pożegnania.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana przeżyła prawdziwy koszmar. Jej syn wolał inną kobietę, została całkiem sama
  2. Książę Harry jest przerażony. Meghan Markle skończy jak księżna Diana?!
  3. Księżna Kate zalała się łzami przez ukochanego. Złamał jej serce tuż przed świętami
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Kiedy internauci odkryli prawdę, złapali się za głowę
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News