Brutalne morderstwo dziecka i matki na Śląsku. Wyrzucił je przez okno

Brutalne morderstwo dziecka i matki na Śląsku. Wyrzucił je przez okno Źródło: facebook.com

Dziecko wraz z matką zostało brutalnie zamordowane. Do tragedii doszło na Śląsku. Malec został wyrzucony przez balkon. Tragedia wstrząsnęła całą okolicą.

Dziecko oraz jego matka zostali odnalezieni pod jednym z bloków w Bolesławcu przy ul. Kilińskiego. Okazało się, że oboje mają na ciele liczne rany kłute oraz cięte. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali pogotowie oraz policję. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, z klatki wyszedł 32-letni mężczyzna, który zaczął atakować zgromadzonych. Policjanci byli zmuszeni do użycia broni służbowej. Mężczyzna aktualnie przebywa w szpitalu i najprawdopodobniej jest partnerem zamordowanej kobiety. Na miejscu trwają prace śledczych, którzy badają całą sprawę.

Dziecko brutalnie zamordowane wraz z matką

Podejrzewa się, że agresywny mężczyzna w chwili napaści na funkcjonariuszy był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Napastnik został postrzelony w brzuch i po zakończeniu czynności natychmiast przewieziony do szpitala.

 - Użyto broni służbowej. Napastnik został ranny. W tej chwili przebywa w szpitalu - informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska.

Tragedia, która miała miejsce na Dolnym Śląsku, wstrząsnęła niemalże całą Polską. Wiele osób nie może sobie nawet wyobrazić, jak można być zdolnym do takich czynów. Według lokalnych mediów 3-letni chłopiec został wyrzucony przez balkon, czyli do okaleczenia go musiało dojść jeszcze wewnątrz budynku. Podobnie w przypadku matki malucha.

Kiedy pod blokiem znaleźli się ratownicy, natychmiast podjęta została reanimacja 3-latka. Niestety, mimo usilnych starań ratowników, chłopiec zmarł w karetce. Jego mam również zmarła na skutek odniesionych licznych ran.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że jest to potworna tragedia, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Mieszkańcy wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało dosłownie w ich sąsiedztwie. Okolica miejsca zdarzenia na co dzień jest spokojna i nic nie zapowiadało, że dojdzie do takich potworności.

Okrucieństwo i brutalność tej zbrodni przywodzi na myśl sceny z filmów grozy o seryjnych mordercach. Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia, że to właśnie mężczyzna, który zaatakował policjantów, jest za to odpowiedzialny, to będzie odpowiadał za podwójne morderstwo. Możliwe, że na drodze śledztwa, które cały czas trwa, wyjdą na jaw kolejne fakty. Pewne jest jednak, że świadkowie, jak i okoliczni mieszkańcy, przez bardzo długi czas będą pamiętać te straszne wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Stanisławy Celińskiej. Przez alkoholizm cierpiały jej dzieci
  2. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!
  3. Tragiczny wypadek gwiazdy Polsatu! Zniszczył jej karierę
  4. Koledzy dręczą go przez jego imię. Boi się chodzić do szkoły
  5. Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News