Malutkie dziecko wypadło z trzeciego piętra. Matka była w mieszkaniu

Malutkie dziecko wypadło z trzeciego piętra. Matka była w mieszkaniu Źródło: Wikipedia

Dziecko wypadło z trzeciego piętra budynku, w którym obecna była jego mama. Nie wiadomo, jak doszło do tego, że kobieta nie zapobiegła tragedii. Mieszkańcy Sosnowca nie mogli uwierzyć w to, co się stało.

Dziecko, które wyleciało przez okno, uderzyło w betom. Wysokość była znaczna, a sytuacja niebywale dramatyczna. Na miejsce natychmiast udały się służby, które rozpoczęły śledztwo, bowiem nieznane są obecnie okoliczności przerażającej tragedii. 4-latek został przetransportowany do szpitala. Niezwłocznie poddano go badaniom.

Dziecko wypadło z trzeciego piętra w Sosnowcu

TVP podało właśnie wstrząsającą informację, która wydarzyła się w woj. śląskim. Pewna kobieta - matka 4-latka -  najprawdopodobniej nie zwróciła wystarczającej uwagi na swoje dziecko, które wypadło z trzeciego piętra. Choć ciężko w to uwierzyć to 4-latek nie doznał praktycznie żadnych obrażeń (poza licznymi otarciami, a także siniakami). W tym momencie dzieckiem zajmują się lekarze.

 - Czterolatek wypadł z trzeciego piętra. W domu była jeszcze jego matka z młodszym dzieckiem. Była trzeźwa - powiedziała dla TVP asp. szt. Sonia Kepper (rzeczniczka prasowa komendy w Sosnowcu).

Policja, otrzymując informację o zdarzeniu, niezwłocznie udała się na miejsce. W takim przypadku bardzo często rodzice dziecka są pijani. W tym wypadku jednak to nie nietrzeźwość opiekunki była powodem tragicznego wydarzenia, bowiem po zbadaniu matki alkomatem wskazał on "zero" promili w wydychanym przez nią powietrzu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media sytuację opisują jako cud, bowiem upadek z 10-12 metrów powinien skończyć się o wiele większymi obrażeniami. Na szczęście dziecku udało uniknąć się poważnych złamań, a nawet śmierci. Do podobnej sytuacji doszło ostatnio w Łodzi, gdy 2-latek wypadł z okna. Niestety chłopiec nie miał tyle szczęścia, co jego rówieśnik. Zmarł na miejscu.

Okoliczności zdarzenia są obecnie ustalane przez komendę policji, która stara się ustalić jego przebieg. W tym celu przesłuchuje matkę 4-latka, a także świadków, którzy widzieli całe zdarzenie.

 - To chyba sam Bóg je ochraniał - czytamy komentarz na jednym z portali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News