Podczas stosunku karmiła piersią dziecko. Wszystko wypłynęło do sieci

Podczas stosunku karmiła piersią dziecko. Wszystko wypłynęło do sieci Źródło: youtube.com/spiritual-tasha-mama

Dziecko mogło paść ofiarą niepożądanych zachowań seksualnych swoich rodziców? Jedna z youtuberek pochwaliła się, że uprawianie seksu z mężem nie przeszkadza jej karmić dziecka piersią w trakcie stosunku. Burza, jaką wybuchła po odważnych i kontrowersyjnych słowach celebrytki wywołała wielką dyskusję wśród internautów, którzy mówią otwarcie o zachowaniu patologicznym i pedofilskim ze strony kobiety.

Dziecko, które urodziło się amerykańskiej youtuberce Yashy Maile jest głównym tematem dyskusji wielu mediów w Stanach Zjednoczonych. Blogerka, która na platformie tworzy kanał parentingowy pochwaliła się przed kilkoma dniami, że jej dziecko jest karmione piersią w trakcie, gdy ta uprawia seks ze swoim mężem. Tak szczere i bezwstydne zwierzenie wywołało prawdziwą burzę wśród oglądających platformę, którzy oskarżają celebrytkę o niewłaściwe i patologiczne praktyki.

Dziecko jest karmione w trakcie seksu. Bulwersujące wyznanie Amerykanki

Yasha Maile na swoim kanale zatytułowanym Spiritual Tasha Mama promuje karmienie dzieci piersią. Według mieszkanki USA, taki sposób odżywania dzieci jest najwłaściwszy, najzdrowszy i nie ma się co go wstydzić, nawet w miejscu publicznym. O ile filmy, na których kobieta karmiła swoje dziecko w miejscach publicznych zdobywały przynajmniej częściowe uznanie ze strony jej widowni, o tyle pewna granica w zachowaniu kobiety została, zdaniem komentujących, zupełnie przekroczona.

Yasha wyznała, że nie wstydzi się podawać mleka z piersi swojemu dziecku, w momencie współżycia seksualnego. Jak sama przyznaje, jej zachowanie wynika z wielkiego przywiązania do swojego maleństwa, które chce mieć zawsze przy sobie, a także faktu, że dziecko potrzebuje jej częstej opieki i zainteresowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amerykanie oskarżają Yashę o pedofilię

Wyznanie kobiety dotyczące jej nietypowego zachowania od razu spotkało się z reakcją. Amerykańska opinia publiczna zdążyła już ochrzcić kobietę mianem pedofila, który zmusza niemowlaka do braniu udziału w akcie seksualnym. Część psychologów także bardzo krytykuje zachowanie kobiety, zauważając, że takie doświadczenia mogą mieć konsekwencję dla przyszłego rozwoju dziecka.

Yasha idzie jednak w zaparte i twierdzi, że jej metoda karmienia nie ma żadnych, udokumentowanych przeciwwskazań.

- Dziecko nie siedzi tam i nie mówi – moja mama i tata uprawiają seks, to jest dwu, czy trzy miesięczne dziecko i jest całkowicie niewinne – powiedziała autorka bloga w trakcie wywiadu dla amerykańskiej telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News