Mega-afera wokół Kaczyńskiej! KTO INNY jest ojcem

Mega-afera wokół Kaczyńskiej! KTO INNY jest ojcem

Dzisiaj na świat przyszło trzecie dziecko Kaczyńskiej, wzięła też ślub. Tymczasem media przypominają gorszącą aferę związaną z bratanicą prezesa PiS. Poprzednia córka Kaczyńskiej okazuje się nie być córką jej męża.

Marta Kaczyńska już niebawem wstąpi w kolejny związek małżeński. To już trzeci raz prawniczka stanie na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy miało to miejsce jeszcze w 2002 roku. Pierwszym wybrankiem córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej był jej kolega ze studiów Piotr Smuniewski. W 2003 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Kaczyńskiej, Ewa. W 2006 roku okazało się, że Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży. Już niebawem wyjaśniło się jednak, że ojcem jej drugiego dziecka nie jest jej mąż, tylko nowy partner Marcin Dubieniecki. Ze Smuniewskim Marta rozwiodła się w 2007 roku.

Dziecko Kaczyńskiej ma innego ojca!

Media przypominają tę historię ze względu na zbliżający się ślub i rozwiązanie kolejnej ciąży Marty. Kiedy córka pary prezydenckiej rozwodziła się ze swoim pierwszym mężem, postanowiła także rozwiązać sprawę kontaktu z dziećmi.
Przed sądem wszczęła sprawę o zaprzeczenie ojcostwa. Na podstawie badań DNA udało się ustalić, że ojcem pierwszej córki także nie jest Smuniewski. Od tamtego czasu nie utrzymuje on kontaktu ani z Martą Kaczyńską, ani z jej córką. Czy to oznacza, że z Marcinem Dubienieckim Marta Kaczyńska spotykała się już w pierwszych latach swojego małżeństwa? Tego nie wiadomo, jednak Dubieniecki przysposobił Ewę, toteż nosi ona jego nazwisko. W 2013 roku małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego się rozpadło. Aż do 2016 roku trwała jednak sprawa rozwodowa, która ostatecznie zakończyła się w listopadzie owego roku. Teraz córka Kaczyńskiej pozostaje pod opieką mamy, nadal jednak nosi nazwisko Dubieniecka.

Marta Kaczyńska znów wychodzi za mąż

Już niebawem Marta Kaczyńska ma wstąpić w kolejny związek małżeński. Tym razem ma to być ślub kościelny (z Dubienieckim Marta była tylko w związku cywilnym). Aby to było możliwe, Marta Kaczyńska musiała zadbać o stwierdzenie nieważności małżeństwa (nieprawidłowo nazywanego czasem "rozwodem kościelnym") z Piotrem Smuniewskim. Nowym partnerem bratanicy Jarosława Kaczyńskiego jest Piotr Zieliński. Marta już jest z nim w ciąży, zaś niebawem ma zawrzeć związek małżeński. Ślub kościelny ma się odbywać w formule przewidzianej dla małżeństw różnych wyznań lub z ateistą, czyli tzw. ślub jednostronny. Tylko Marta Kaczyńska będzie przysięgała przed Bogiem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. 100 lat, panie prezesie! 69 najlepszych MEMÓW na 69. urodziny Jarosława Kaczyńskiego
  2. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  3. Kto NAPRAWDĘ jest ojcem trzeciego dziecka Kaczyńskiej?! Będziecie w szoku
  4. Styl gwiazd – Małgorzata Kożuchowska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News