Potrącił kurczaka rowerkiem. 6-latek swoją reakcją wywołał łzy

Potrącił kurczaka rowerkiem. 6-latek swoją reakcją wywołał łzy Źródło: Facebook

Dziecko często potrafi zadziwić swoją postawą nawet osoby dorosłe. Historia pewnego chłopca z Indii doskonale pokazuje, jak niewinne i zachwycające potrafią być cechy, które człowiek posiada jako małe dziecko.

Dziecko niekiedy potrafi zaskoczyć nawet własnych rodziców, którzy znają je w końcu najlepiej. Ludzie dorośli często zastanawiają się nad cechami, które utracili podczas procesu dorastania. Nikt tak jak małe dziecko nie potrafi w tak dosadny sposób okazać swojej bezinteresowności i altruizmu, połączonych z procesem odkrywania świata.

Doskonale pokazuje to przykład pewnego małego chłopca, pochodzącego z Indii, który doświadczył traumatycznego dla niego wydarzenia podczas podróży do domu. Chłopiec jadąc swoim rowerem przez przypadek potrącił kurę sąsiadów. Zdumiewające jest to, co robił potem. Historia dziecka błyskawicznie obiegła media społecznościowe, a internauci zachwycali się nad jego postawą.

Dziecko potrąciło kurę. Chciało naprawić swój czyn

Sześcioletni chłopiec z Indii, Derek C Lalchhanhima jadąc swoim dziecięcym rowerem przez przypadek potrącił kurę swojego sąsiada. Chłopiec natychmiast zsiadł z roweru i podbiegł do leżącego ptaka. Nie dowierzał w to co się stało. Ze wszystkich sił pragnął uratować zwierzę, które jeszcze żyło, choć jego stan był ciężki. Postanowił zabrać kurę do szpitala i aby uzyskać pomoc, wziął wszystkie pieniądze, którymi dysponował - a było to dokładnie 10 rupii (a więc równowartość około 60 polskich groszy).

W szpitalu jednak nie udało mu się uzyskać pomocy. Miał szczęście mimo wszystko - trafił na wyrozumiałych lekarzy, którzy cierpliwie wyjaśnili chłopcu, że nie mogą uratować tego zwierzęcia. Po rozmowie, jaką przeprowadzili z chłopcem, postanowili uwiecznić tę historię. Dlatego też zrobili mu zdjęcie i opublikowali przebieg całego zdarzenia na Facebooku. Internauci z całego świata byli zachwyceni postawą malucha. W krótkim czasie wpis doczekał się ponad 130 tysięcy wyświetleń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo wszystko chłopiec nie chciał zrezygnować. Założył najprawdopodobniej, że to zbyt mała ilość pieniędzy spowodowała taką a nie inną reakcję lekarzy. Postanowił wrócić do domu po ich większą ilość i w ten sposób opłacić lekarzy. Tam czekał już na niego ojciec, który wyjaśnił, że dla kury nie ma już szans na ratunek. Rodzice chłopca zawsze byli przekonani, że ich syn jest dobrym, wyjątkowym chłopcem, lecz nie spodziewali się, że tak szybko dowie się o tym tak wiele osób.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Choroba sprawiła, że Marian Opania schudł 13 kg. Jak się dziś czuje?
  3. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach
  4. Z ostatniej chwili: Polak w centrum rzezi na Sri Lance. "To pierwszy taki przypadek w historii"
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News