Horror w Pabianicach. Urodziła dziecko do wychodka, a to nie koniec koszmaru

Horror w Pabianicach. Urodziła dziecko do wychodka, a to nie koniec koszmaru Źródło: fot. pixnio.com

Dziecko urodziło się w toalecie przez jedną z mieszkanek Pabianic. Historia, która wstrząsnęła całą Polską nie miała szczęśliwego zakończenia. To był najprawdziwszy horror.

Dziecko zostało znalezione w wychodku przy jednym z domów w Pabianicach. W chwili odnalezienia, noworodek już nie żył. Okoliczności tej śmierci zmroziły krew w żyłach okolicznym mieszkańcom i wstrząsnęły całą Polską. Trudno uwierzyć, że horror, który wydarzył się w województwie łódzkim, to prawdziwa historia. 

1 maja po południu policja otrzymała dramatyczne zgłoszenie ze szpitala. W placówce medycznej pojawiła się kobieta, która stwierdziła, że w czasie załatwiania potrzeby fizjologicznej urodziła dziecko. Nazwała to "spontanicznym porodem". Policjanci natychmiast udali się na ul. Matejki w celu zweryfikowania tych przerażających doniesień. 

Kobieta urodziła dziecko do wychodka. Policjanci wydobyli zwłoki noworodka ze zbiornika na nieczystości

Do domu kobiety przyjechały policja i straż pożarna. Służby sprawdzały zbiornik wskazanej toalety. Opróżnianie i odfiltrowanie zbiornika trwało kilka godzin. W końcu oczom policjantów i strażaków ukazały się zwłoki noworodka. Nie ma wątpliwości co do tego, że dziecko umierało w straszliwych męczarniach. 

Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Pabianicach. Wiadomo, że matka dziecka została przesłuchana, jednak nie usłyszała jeszcze żadnych zarzutów. Mieszkańcy nie mogą uwierzyć w to, że osoba zdrowa psychicznie mogłaby dopuścić się takiego czynu. Niektórzy spekulują, że mógł byś to ogromny szok związany z porodem. Rozpoczęte śledztwo da odpowiedź na te pytania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To nie koniec koszmaru. Śledczy badają okoliczności zdarzenia

W tej chwili śledczy badają okoliczności zdarzenia. Działania mają na celu ustalenie czy było to celowe działanie matki, czy też nieszczęśliwy wypadek. Nie ma wątpliwości, że to nie koniec koszmaru. Wkrótce odbędzie się sekcja zwłok noworodka, która pomoże ustalić przebieg tragicznej śmierci dziecka. 

- Okoliczności śmierci dziecka wyjaśni sekcja zwłok zlecona przez prokuraturę. Jej wyniki będą kluczowe do wyjaśniania tej sprawy - powiedział aspirant Radosław Gwis z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. 

Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską. Mieszkańcy miasta nie mogą uwierzyć, że matka w tak okrutny sposób potraktowała swoje nowo narodzone dziecko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmierć legendarnej piosenkarki była ciosem dla milionów Polaków. Jej córki przeżyły to najbardziej
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News