Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza Źródło: Screen/Youtube/Love What Matters

Dziecko panny młodej usłyszało 4 zdania od swojego przyszłego ojczyma, po których zapadła cisza. Pan młody zdecydował się zwrócić do synka swojej ukochanej i przekazać mu ważną wiadomość.

Dziecko podczas ślubu swojej mamy usłyszało 4 zdania od pana młodego. Mężczyzna nagle odwrócił się od ołtarza i skupił swoją uwagę na synku ukochanej. Po jego słowach w kościele zapadła cisza. Nikt nie spodziewał się takiego momentu. 

Dziecko potrzebowało ojca

Dziecko panny młodej wychowywało się bez ojca i w jego życiu brakowało męskiego wzorca. Gdy kobieta poznała i zakochała się w mężczyźnie o imieniu Joe, bardzo zależało jej na tym, żeby jej syn Rylan go polubił. 

Okazało się, że synek obdarzył ogromną sympatią nowego partnera matki. To, co Joe zdecydował się zrobić podczas ceremonii zaślubin, było naprawdę wyjątkowe. Nagle odwrócił się od ołtarza i wypowiedział w kierunku chłopca 4 wymowne zdania. Po jego słowach w kościele zapadła cisza. 

Wyznanie pana młodego 

Natalie bardzo zależało na tym, żeby jej dziecko miało stabilny, pozytywny wzorzec ojca. Joe wydawał się być idealnym kandydatem. Para szybko zdecydowała się na ślub. Podczas ceremonii doszło do szczególnego wydarzenia z udziałem synka panny młodej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej narzeczony postanowił zwrócić się do dziecka podczas ślubu. W 4 zdaniach wyraził uczucia, którymi darzy Rylana. Według wielu, to piękne wyznanie było jednym z piękniejszych momentów całej ceremonii. Mężczyzna zadbał o to, żeby syn nie obawiał się tego, że straci swoją matkę na rzecz nowego partnera. Obiecał, że zrobi wszystko co w jego mocy, żeby uszczęśliwić Natalie i stworzyć z nią wspaniałą i kochającą rodzinę. 

- Obiecuję, że zawsze będę przy Tobie, kiedy będziesz mnie potrzebował. Czy to jako trenera, tatę, czy przyjaciela. Zawsze, gdy będziesz czegoś potrzebował, możesz się do mnie zwrócić, a ja postaram ci się pomóc. Kocham cię mały - wygłosił swoją przemowę w kierunku chłopca Joe.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Jego słowa były tak piękne, że wszyscy zgromadzeni w kościele aż zaniemówili. Trudno o bardziej wzruszający wyraz ojcowskiej miłości. Joe tym gestem potwierdził, że idealnie nadaje się na opiekuna dla chłopca, ale także że jest idealnym kandydatem na męża. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gigant sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Sekundy potem doszło do tragedii
  5. Wiadomo jak wyglądały ostatnie chwile Jana Kobuszewskiego. Poruszające wyznanie rodziny

Źródło: Newsner 

Następny artykuł