Po śmierci sąsiada dostali tajemniczą paczkę zaadresowaną do ich dziecka. Otworzyli ją i zalali się łzami

Po śmierci sąsiada dostali tajemniczą paczkę zaadresowaną do ich dziecka. Otworzyli ją i zalali się łzami Źródło: Pixabay

Dziecko otrzymało od swojego sąsiada tajemniczą paczkę. Mężczyzna umarł jakiś czas temu, ale zanim to się stało, przygotował specjalną wiadomość. Gdy rodzice otworzyli pakunek, natychmiast zalali się łzami.

Dziecko dostało po śmierci sąsiada pewną przesyłkę. Gdy zaniepokojeni rodzice sprawdzili zawartość tajemniczej paczki, dopadło ich wzruszenie. Zalali się łzami w związku z tym, co zostawił dla ich córki mężczyzna. 

Dziecko otrzymało wyjątkową niespodziankę

Dziecko Owena Williamsa z Walii, otrzymało wyjątkową niespodziankę. Do domu rodziny zapukała córka zmarłego niedawno sąsiada. Kobieta niosła ze sobą wielki pakunek zaadresowany do córki Williamsów. Początkowo rodzice myśleli, że to jakiś upominek czy pamiątka po zmarłym.

Później okazało się, że prawda jest dużo bardziej złożona. Gdy otworzyli tę tajemniczą paczkę i zrozumieli, co ona oznacza, zalali się łzami. Ta historia jest pięknym dowodem na ludzką empatię i życzliwość. 

Nie mogli uwierzyć w to, co zawierała paczka

Okazało się, że sąsiad, który wiedział, że jest umierający i niedługo zabraknie go na tym świecie, postanowił w wyjątkowy sposób podziękować swoim sąsiadom za wszystkie lata mieszkania obok siebie. Williamsowie ewidentnie byli w świetnych stosunkach z Kenem. Mężczyzna stwierdził, że dobrym sposobem na okazanie sympatii całej rodzinie będzie obdarowanie ich córeczki. 

Nie chodzi jednak o jeden konkretny prezent, ale o swojego rodzaju tradycję, która będzie trwała przez lata. Ken zostawił im bowiem prezenty świąteczne, które kupiłby dziewczynce, gdyby mógł, przez następne 14 lat. Mężczyzna wymyślił, że w ten sposób pozostanie przez ten czas w pamięci tej rodziny, a córeczka będzie zachwycona jednym dodatkowym prezentem w każde Boże Narodzenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy rodzice przeczytali wiadomość, którą umierający mężczyzna im zostawił i odpakowali pierwszy z nich. Okazało się, że najpierw sąsiad chciał zostawić dziewczynce książkę udekorowaną pięknymi ilustracjami. Małżeństwo zobowiązało się do uszanowania woli Kena i czekało z odpakowywaniem kolejnych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę
2. Michał Szpak wystąpił razem z siostrą. Gdy wyszli na scenę, wszyscy patrzyli tylko na nią, przyćmiła gwiazdora

Trzeba przyznać, że ta historia świetnie wpisuje się w magię świąt. Dla wielu osób jest to czas miłości, bezinteresowności i okres, w którym dzieją się cuda. Dzięki tym prezentom, Ken co roku w grudniu w symboliczny sposób wraca do swoich sąsiadów. 

Źródło: Twitter/Owen Williams 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Każą opłacać udział w 500 plus. Inaczej ŻEGNASZ program
  2. Ola Kwaśniewska ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd spływają gratulacje
  3. Takich paznokci hybrydowych jeszcze nie było! Kobiety oszalały na ich punkcie, to największy hit jesieni 2019
  4. Duchowny adoptował 70 dzieci, myśleli, że jest święty. Okazało się, że za zamkniętymi drzwiami zgotował im piekło
  5. Przedszkolanki nie chcą 2-letniej Zosi w żłobku. Ich tłumaczenie jest tak żenujące, że aż robi się przykro

Źródło: Bored Panda

 

Następny artykuł