Rodzice dawali przyzwolenie. Lekarz wykorzystywał ich małe dzieci

Rodzice dawali przyzwolenie. Lekarz wykorzystywał ich małe dzieci Źródło: Fot. Pixabay.com/RitaE

Dziecko zostało wykorzystane przez lekarza, a na wszystko dali przyzwolenie rodzice. Choć brzmi to okropnie, niestety nie była to jednorazowa sytuacja, zdarzało się to częściej. W końcu cała prawda o ohydnym procederze wyszła na jaw.

Dziecko zostało wykorzystane przez lekarza, który użył do tego nieświadomych rodziców. Opiekunowie maluszka dali mu przyzwolenie, a wszystko przez swoją naiwność i zaufanie do specjalisty. Niestety szybko okazało się, że taka sytuacja nie była jednorazowym zdarzeniem, a lekarz wielokrotnie nakłaniał łatwowiernych rodziców do okropnych czynów. 

Choć tematy gwałtu i molestowania są w ostatnim czasie często omawiane i potępiane w mediach, niestety wielu ludzi wciąż nie zdaje sobie dokładnie sprawy z tego, na czym polegają. Tak było właśnie z rodzicami, którzy gwałcili swoje pociechy przed kamerą, na polecenie lekarza. 

Dziecko zostało wykorzystane przez własnych rodziców, na polecenie lekarz

Jak podają media, medyk regularnie udzielał konsultacji online. Łączył się przez internet z rodzicami, których przekonywał do pokazywania mu do kamery miejsc intymnych ich dzieci. W niektórych przypadkach kazał też rodzicom ich dotykać. Wszystko to nagrywał, a następnie wykorzystywał do tworzenia filmów pornograficznych. 

Od samego początku rozbudzał w rodzicach poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie, co owocowało tym, że chętnie spełniali jego polecenia, bez cienia podejrzeń. Ostatecznie udało mu się w ten sposób wykorzystać aż 46 małych pacjentów, nim sprawa ujrzała światło dzienne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cała prawda wyszła na jaw

Obrzydliwy proceder wyszedł na jaw, gdy podczas jednej z internetowych konsultacji, lekarz posunął się za daleko. Oświadczył rodzicom, że nie może postawić diagnozy, jeśli nie zostanie przeprowadzone szczegółowe badanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana piosenkarka. Miała jedynie 26 lat
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Miało ono polegać na włożeniu przez rodziców do pochwy córki kilkukrotnie palców. Wtedy dorośli zorientowali się, że działania specjalisty nie mają nic wspólnego z medycyną. Był to później dowód również dla sądu, że doszło do nakłaniania do czynności seksualnych z nieletnimi. Ostatecznie orzeczono, że zarówno mała dziewczynka, jak i jej opiekunowie padli ofiarą wykorzystywania seksualnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze
  4. Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości
  5. Niewyobrażalne, nie do opisania. Córka Gessler zamieściła najbardziej skandaliczne zdjęcie roku

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News