Zapłakane 13-miesięczne dziecko wyszło samo z domu. Gdy policjanci je odprowadzili, oniemieli

Zapłakane 13-miesięczne dziecko wyszło samo z domu. Gdy policjanci je odprowadzili, oniemieli Źródło: KPP w Otwocku

Dziecko wyszło samo z domu, a rodzice nawet tego nie zauważyli. Niedawno skończyło roczek i czyhało na nie wiele niebezpieczeństw poza mieszkaniem. Wezwani na miejsce funkcjonariusze gdy tylko weszli do domu dziewczynki oniemieli. Nie wyobrażali sobie tak skrajnej sytuacji.

Dziecko znalazło się w ogromnym niebezpieczeństwie. Pozostawione samo sobie, z ciekawości eksploracji zdecydowało wyjść z domu. 13-miesięczna dziewczynka mogła zginąć od razu po wyjściu z mieszkania - policjanci, którzy przyjechali na miejsce, próbowali rozmówić się z rodzicami.

Zaniedbane i zapłakane dziecko samo opuściło mieszkanie

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego józefowskiego komisariatu zostali wezwani do jednego z budynków wielorodzinnych w swoim mieście, ponieważ sąsiedzi zmartwili się losem małego dziecka. Osoby, które natknęły się na 13-miesięczną dziewczynkę na klatce schodowej, zeznały mundurowym, że widocznie zaniedbane i zapłakane samo zeszło dwa piętra w dół po stromych schodach.

Świadkowie próbowali oddać dziecko rodzicom, jednak gdy pukali do drzwi nikt im nie otwierał. Zaniepokoili się, dlatego wezwali policję - w końcu dorosłym też mogło się coś stać. Funkcjonariusze również spotkali się z oporem ze strony mieszkańców lokalu. Dopiero po dłuższej chwili drzwi zostały otwarte, a oni przekonali się, co było powodem tej sytuacji.

Rodzice dziewczynki byli pijani w sztok

Z momentem otwarcia drzwi, obecni na miejscu interwencji policjanci momentalnie wyczuli alkohol. Z rodzicami dziecka nie można było sensownie się porozumieć i od razu zbadano ich alkomatem. 42-letni ojciec miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu, a 25-letnia matka ponad 1 promil. Po udzieleniu pomocy medycznej dziecku i upewnieniu się, że wszystko jest w porządku, malucha oddano pod opiekę babci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice z kolei trafili do cel pod opiekę policjantów. Kiedy w końcu wytrzeźwieli, mogły być przeprowadzone czynności z ich udziałem. Do sprawy włączyli się policjanci z zespołu kryminalnego, a rodzice od razu usłyszeli zarzut - narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Winni przyznali się do zarzuconego im czynu i dobrowolnie chcą poddać się karze.

  1. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  2. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

Źródło: KPP w Otwocku

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu