Chłopiec zmiażdżony przez dmuchany zamek. Ratownicy nie byli w stanie mu pomóc

Chłopiec zmiażdżony przez dmuchany zamek. Ratownicy nie byli w stanie mu pomóc

Dziecko zostało zmiażdzone przez dmuchany zamek, do ogromnej tragedii doszło w Kazachstanie. W wyniku zapadnięcia się atrakcji ucierpiała jeszcze dwójka nieletnich. W tej chwili przebywają na szpitalnym oddziale intensywnej terapii i walczą o życie.

Dziecko zostało zmiażdżone przez dmuchany zamek w Kazachstanie, z pozoru niegroźna atrakcja okazała się śmiertelna dla 12-letniego chłopca. Powodem zawalenia się konstrukcji był... silny podmuch wiatru.

Dziecko nie miało szans pod ciężką płachtą

Borya Rudakov, 12-letni chłopiec z okazji ostatniego dnia szkoły pojechał z mamą do parku, by świętować upragione rozpoczęcie wakacji. Akurat trafili na rozstawiony dmuchany zamek, więc bez chwili namysłu postanowili z niego skorzystać, przecież bawiły się też tam inne dzieci. Podjęta decyzja okazała się najgorszą w życiu matki chłopca. 

Beztroska zabawa w ciągu sekundy zmieniła się w horror, silny podmuch wiatru spowodował, że 12-letni Borya zniknął pod ciężkim materiałem. Wszystko działo się tak szybko, że ludzie przebywający w parku nawet nie zauważyli, że ktoś się znajduje pod konstrukcją. Chwilę potem zdezorientowani rodzice znaleźli 12-latka pod dmuchanym zamkiem, widok był mrożący krew w żyłach. 

Borya został zmiażdżony przez dmuchany zamek

Ludzie będący na miejscu zdarzenia opisywali ten widok, jako coś tragicznego. Dziecko nie dość, że zostało zmiażdżone przez dmuchaną konstrukcję, to w dodatku miało oderwane ramię. Zgromadzeni zadzwonili po pogotowie, które pojawiło się po czterech minutach w parku, niestety mimo szybkiej reakcji nie udało się uratować chłopca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W wyniku zawalenia się zamku ucierpiała jeszcze dwójka nieletnich, 7-letnia uczennica oraz 15-letni chłopiec. Oboje odnieśli ciężkie obrażenia narządów wewnętrznych oraz liczne złamania kości. W tej chwili przebywają w oddziale intensywnej terapii, gdzie walczą o swoje życie.

Organizatorzy zignorowali przepisy bezpieczeństwa

Dochodzenie wykazało, że konstrukcja została postawiona w błędny sposób i z naruszeniem zasad bezpieczeństwa, dlatego podmuch wiatru spowodował zapadnięcie się dmuchanego zamku. Opinia publiczna domaga się postawienia organizatorom odpowiednich zarzutów, by śmierć 12-latka nie uszła im płazem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazdor Polsatu zginął STRASZNĄ śmiercią w tajemniczych okolicznościach. Do dziś nikt nie wie, co mu się naprawdę stało
  2. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  3. Aneta Kręglicka została Miss Świata w 1989 roku. Dziś wygląda tak, że szczęki wylądują wam na podłodze
  4. Jak jutro wejdziecie do Biedronki doznacie szoku. Sklep rozdaje produkty za darmo, Polacy oszaleją
  5. W Polsacie Jackowski wypowiedział słowa, które zmroziły krew w żyłach widzów. Publiczność zamarła
  6. Nie żyje Alina Kwiatkowska - Prokop

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News