Lekarze biją na alarm, sytuacja jest poważna. Nowa moda wśród rodziców doprowadza do masowych zakażeń krwi u dzieci

Lekarze biją na alarm, sytuacja jest poważna. Nowa moda wśród rodziców doprowadza do masowych zakażeń krwi u dzieci Źródło: Instagram

Dziecko może poważnie zachorować przez lekkomyślność swoich rodziców. Narodziła się nowa moda, która poważnie zagraża najmłodszym. Lekarze biją na alarm ponieważ sytuacja wydaje się być coraz gorsza.

Niejedno dziecko już od samego początku narażone jest na poważne konsekwencje zdrowotne, a wszystko przez to, że coraz większą popularność zdobywa nowa moda. Niestety, młode mamy zachęcane przez obecne trendy decydują się na niebezpiecznie kroki w kwestii porodu. Lekarze wychodzą na przeciw i zdecydowanie odradzają takie zachowanie.

Niejedno dziecko ucierpiało już przez poród lotosowy

Poród lotosowy cieszy się rosnącym uznaniem wielu kobiet na całym świecie. Cechuje się on tym, że tu po urodzeniu dziecka nie odcina się jego pępowiny, tak jak w tradycyjnym porodzie, tylko pozostawia się ją przy łożysku w oczekiwaniu na to, aż sama odpadnie. Lekarze wierzą, że multum kobiet decyduje się na takie przeprowadzenie narodzin dziecka ze względu na bardzo rozprzestrzenioną modę na wszytko co jest naturalne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice tłumaczą, że odcinanie pępowiny jest ingerencją w życie dziecka, na którą na wczesnym etapie nie jest w ogóle gotowe. Twierdzą również, że dzieci, które przyjdą na świat w taki sposób są zdecydowanie spokojniejsze i cechują się większą powagą w swoim późniejszym życiu. Dodają również, że maluch niejako sam pozbędzie się w końcu pępowiny, co pokaże jego gotowość do podejmowania kolejnych, bardzo trudnych zadań.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynny sportowiec. Miał zaledwie 31, okoliczności jego śmierci budzą przerażenie 
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Lekarze biją na alarm. Można doprowadzić do śmierci własnego dziecka

Lekarze biją na alarm i wprost mówią, że decydując się na poród lotosowy rodzice narażają noworodki nie tylko na poważne problemy zdrowotne, ale nawet śmierć. Łożysko odpadnie samoistnie po upływie od 3 do 10 dni, jednak w tym czasie jest już obumarłe. Może więc dojść do zakażenia krwi malucha, która okaże się nawet śmiertelna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

 

źródło: JestPozytywnie

Następny artykuł