Dziadek trzymał wnuczkę na rękach, kilka sekund później już nie żyła. Dramat rodziny, która nie może pogodzić się ze stratą 18-miesięcznej dziewczynki

Dziadek trzymał wnuczkę na rękach, kilka sekund później już nie żyła. Dramat rodziny, która nie może pogodzić się ze stratą 18-miesięcznej dziewczynki Źródło: .

Dziecko straciło życie wskutek nieszczęśliwego wypadku. Dziadek trzymał swoją wnuczkę na ręku, a chwilę później doszło do tragedii. Pogrążona w rozpaczy rodzina nie może poradzić sobie z tą stratą.

Dziecko straciło życie w nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło w ciągu kilku sekund. Dziadek trzymał wnuczkę na rękach, a po chwili już nie żyła. Rodzina 18-miesięcznej dziewczynki nie może pogodzić się z tą ogromną tragedią. Jej żal wpływa na relację między krewnymi. 

Dziecko w niebezpieczeństwie 

Dziecko znalazło się w niebezpieczeństwie, gdy znajdowało się pod opieką dziadka. Do przykrego zdarzenia doszło na pokładzie statku Freedom of the Seas, który w tym czasie zadokowany był w San Juan. Rodzina obwinia za tę tragedię firmę odpowiadającą za bezpieczeństwo na statku. 

Chloe Wiegand wypadła przez okno znajdujące się na 11. piętrze pokładu. Teraz dziadek Salvatore Anello odpowie na zarzuty dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci. Posadził swoją wnuczkę w oknie strefy wodnej dla dzieci. W którymś momencie 18-miesięczna dziewczynka straciła i spadła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oskarżenia rodziny

Rodzina ofiary oskarża o ten wypadek linie Royal Caribbean. Według nich dziadek wystawił dziecko za balustradę, ponieważ wydawało mu się, że okno jest zamknięte. Chciał, żeby wnuczka mogła dla zabawy popukać w szybę. Zrozpaczeni krewni Chloe twierdzą, że było to niedopatrzenie ze strony obsługi statku. 

- Gdyby standardy statku były zgodne z odpowiednimi wytycznymi odnośnie bezpieczeństwa okien, ten wypadek prawdopodobnie nigdy by się nie zdarzył - mówi prawnik rodziny, Michael Winkleman.

Dodatkowo pojawiły się również pretensje o to, że firma nie pozwoliła bliskim dziecka obejrzeć nagrań z kamery monitoringu, które z pewnością wyjaśniłyby kulisy wypadku. Dziadek 18-miesięcznej dziewczynki przebywa obecnie w areszcie, a kaucja wynosi 80 tys. dolarów. Pierwsza rozprawa planowana jest na 20 listopada. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Prokuratura z pewnością skrupulatnie przyjrzy się wszelkim okolicznościom tej sprawy i ustali, czy firma Royal Caribbean zapewniła odpowiednie zabezpieczenia na statku. Jeżeli uzna, że wszystko zostało wykonane prawidłowo, dziadek dziecka nie uniknie kary. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIEMY, co w końcu z 13. i 14. emeryturą. Rzecznik rządu zdradza szczegóły projektu
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News