10-latka zgwałcona przez ministranta zaszła w ciążę. Okropne, do czego ją zmusili, nie chodzi o aborcję

10-latka zgwałcona przez ministranta zaszła w ciążę. Okropne, do czego ją zmusili, nie chodzi o aborcję Źródło: peakpx.com/Creative Commons Zero - CC0

Dziecko zostało w brutalny sposób zgwałcone przez znajomego ministranta. Wszystko szybko wyszło na jaw. Kiedy rodzice dowiedzieli się o fakcie, zmusili skrzywdzoną córkę do o wiele gorszej rzeczy. Nie mieli na myśli aborcji.

Dziecko przeżyło prawdziwy koszmar i nie dane mu było spędzić nastoletnich lat na beztroskiej zabawie. Wszystko przez gwałt oraz to, jak po wszystkim postąpili rodzice dziewczynki. Na zawsze zniszczyli swojej córce życie.

Dziecko znało swojego oprawcę. Rodzice doszli do porozumienia z rodziną gwałciciela

Sherry Johnson oraz jej rodzice należą do Kościoła zielonoświątkowców. Dziewczyna pamięta, że w jej domu panowały bardzo surowe zasady, bo mama i tata byli konserwatywnymi chrześcijanami i cenili religię ponad wszystko. Z tego powodu, kiedy w wieku 10 lat spotkał ją koszmar, nie otrzymała od nich wystarczającego wsparcia.

Sherry została zgwałcona po swoich 10. urodzinach. Znała swojego oprawcę - był nim 20-letni ministrant z jej parafii. Wszystko można było przemilczeć, ale Sherry zaszła w ciążę, która z każdym miesiącem była coraz bardziej widoczna. Sprawa trafiła do sądu - wtedy też obie rodziny, dziewczynki i gwałciciela, doszły do porozumienia i zdecydowali, że ich dzieci wezmą ślub. Mała Sherry nie wiedziała wtedy nawet, co oznacza słowo "żona".

Małżeństwo było gehenną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urząd w Tampie w USA odmówił udzielenia ślubu, ale odbył się on w sąsiednim hrabstwie. Historia wydaje się niewiarygodna i za każdym razem Sherry musi pokazywać akt ślubu i narodzin swojego pierwszego dziecka. Jej małżeństwo było koszmarem - z powodu swojego wieku nie miała nawet prawa do dyskusji. Wspomina, że mąż ciągle ją gwałcił, znęcał się psychicznie i fizycznie, potem znikał na długie tygodnie. Kiedy wracał, gehenna zaczynała się od nowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy panna młoda weszła do kościoła goście zaniemówili. Nawet ksiądz był zniesmaczony tym, co zobaczył
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Jej małżeństwo nie przetrwało próby czasu i została sama wraz z 9 dzieci. Kiedy dorosła, postanowiła walczyć z władzami Florydy o zmiany w prawie, które zezwala na małżeństwa dzieci. Dzieje się to głównie w rodzinach konserwatywnych i ultrachrześcijańskich, dla których gwałt i nieślubne dziecko to szczególna hańba i wstyd dla rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. Gdy panna młoda weszła do kościoła goście zaniemówili. Nawet ksiądz był zniesmaczony tym, co zobaczył
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Znaki zodiaku, które powinny uważać w długi weekend. 3 z nich będą miały wyjątkowego pecha
  5. Samolot spadł na dom Polaków, wbił się aż do piwnicy. Pilot zginął w męczarniach, rodzina straciła wszystko

Źródło: Fakt

Następny artykuł