Odkryli, co w nocy zaszło na grobie 8-latka. Mieszkańcy polskiej miejscowości nie mogą się otrząsnąć

Odkryli, co w nocy zaszło na grobie 8-latka. Mieszkańcy polskiej miejscowości nie mogą się otrząsnąć

Dziecko zmarło w wieku zaledwie ośmiu lat. Rodzice postanowili uczcić pamięć chłopca wyjątkowym nagrobkiem. Był dla miejscowych miejscem wspomnień i refleksji. To, co ostatnio się na nim stało, wstrząsnęło wszystkimi do głębi. Teraz szukają winowajców strasznego czynu.

Dziecko przez ponad rok walczyło ze śmiertelną chorobą. Wokół niego powstała cała społeczność wspierających go ludzi. Rodzice chłopca z wielkim bólem przekazali informację o jego śmierci. Pogrzeb, na którym puszczono setki baloników do nieba jako symbol jego wygranej walki z cierpieniem, był bardzo smutnym wydarzeniem dla całej lokalnej społeczności. Nie minął jednak miesiąc od śmierci ośmioletniego Kacperka, kiedy ktoś postanowił naruszyć spokój jego grobu.

Dziecko walczyło z rakiem mózgu

Kacperek walczył z glejakiem. To podstępny i wysoce śmiertelny nowotwór mózgu. Po jakimś czasie okazało się, że dla chłopca w Polsce już nie ma szans. Rodzice zaczęli więc zbierać pieniądze na drogie leczenie w Niemczech. Było już jednak za późno. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Kacperek był naszym Aniołkiem na ziemi, który budził w ludziach, to co w nich dobre. Nigdy nie zapomnimy tego wspaniałego dziecka i mamy nadzieję ze teraz w radości może cieszyć się tym, że nic go już nie boli - napisali na profilu upamiętniającym życie i walkę Kacperka jego rodzice.

Nikt nie spodziewał się, że jego grób zostanie zbezczeszczony

Na grobie chłopczyka znalazła się po jego śmierci figurka kota. Miała ona upamiętniać uwielbienie chłopca dla zwierząt. Była też swego rodzaju ostatnim podarunkiem od rodziców dla chłopca. Niestety, nie każdy potrafił to uszanować. Pewnego dnia, gdy rodzice postanowili odwiedzić grób swojego dziecka odkryli ku swojemu przerażeniu, że brakuje na nim figurki.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Od razu napisali post na Facebooku, w którym zwracają się o pomoc w jego odnalezieniu. Lokalna społeczność jest oburzona. Ciężko sobie wyobrazić, co kierowało osobą, która obrabowała grób ośmioletniego dziecka.

- Kochani zwracamy się z ogromną prośbą, może ktoś coś wie. W nocy 27 listopada z grobu naszego synka Kacperka został skradziony kotek. Prosimy o udostępnianie tej informacji. Dołączamy zdjęcie kotka - napisali rodzice Kacperka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

źródło: RMF24

Następny artykuł