Genialny trik, dzięki któremu uśpisz dziecko w ciągu sekundy. Każdy powinien go znać

Genialny trik, dzięki któremu uśpisz dziecko w ciągu sekundy. Każdy powinien go znać Źródło: Facebook/Babyhintsandtips

Małe dziecko potrafi nieźle dać w kość swoim rodzicom, gdy nie ma ochoty na zasypianie. Każda młoda mama z pewnością nie raz była już zmęczona wieloma próbami położenia swojej pociechy do łóżeczka, które nie miało ochoty na sen. Ten genialny trik pomoże uśpić malucha w kilka chwil, dlatego każdy rodzic powinien go znać.

Dziecko ma zdecydowanie większe pokłady energii niż niejeden dorosły, dlatego często rodzice pociechy opadają z sił, a ich maluch nawet nie myśli o pójściu spać. Istnieją jednak sposoby, które pomogą rodzicom uśpić maleństwo, które będzie słodko spało przez wiele godzin. Prosty trik pozwoli opiekunom odpocząć, a dziecku zagwarantuje spokojny i długi sen. 

Dziecko, które cały czas płacze

Często zdarza się, że zmęczone dzieci bardzo płaczą, a mimo tego nie chcą pójść do łóżka. Rodzice denerwują się i wymyślają sposoby, które pomogą maluchowi w zaśnięciu, jednak często wszystkie próby kończą się fiaskiem. Zarówno niemowlak, jak i jego opiekunowie, są zmęczeni i nikt w tej sytuacji nie jest zadowolony. Na szczęście istnieje sposób, który raz na zawsze rozwiąże ten problem. 

Genialny trick wyczerpanej mamy

Abigail jest mamą dwóch słodkich urwisów - 16-miesięcznego Jeremiaha i 2-miesięcznej Ani. Malutka dziewczynka często płakała i nie pozwalała odejść swojej mamie nawet na kilka chwil. Gdy tylko Ania wyczuła, że koło niej nikogo nie ma, natychmiast się przebudzała i zaczynała krzyczeć, a po jej policzkach spływały łzy. W końcu Abigail wymyśliła sposób, dzięki któremu opanowała kryzysową sytuację. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaradna mama wzięła lateksową rękawicę, wypełniła ją ryżem i szczelnie zawiązała. Dzięki temu otrzymała "sztuczną rękę", która "zastąpiła ją" przy usypianiu maleństwa. Gdy tylko położyła ją na ciele swojego niemowlaka, dziecko przestało płakać i zapadło w głęboki sen. Dzięki temu mama miała w końcu chwilę dla siebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Położenie "sztucznej ręki" na dziecku powoduje, że maluch myśli, iż cały czas ktoś przy nim czuwa. Dzięki temu maluch śpi znacznie dłużej, spokojniej i nie przebudza się w środku nocy. Pomysł spodobał się internautkom, które powielają trik i są z niego bardzo zadowolone. Wiele z nich uważa, że ta metoda jest po prostu genialna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach.
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

źródło: Webniusy

Następny artykuł