Dziecko, znaleziono ciało
unsplash.com Luma Pimentel
Weronika Wasiak - 29 Września 2020

Niestety, znaleziono ciało miesięcznego dziecka. Koszmar na zachodzie Polski

Martwe dziecko znalezione w jednym z domów rodzinnych na zachodzie kraju. Maleństwo miało zaledwie miesiąc. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta dramatycznym odkryciem, trwa śledztwo.

Maleńkie dziecko znaleziono zupełnym przypadkiem, a ratownicy medyczni z trudem stwierdzili zgon niemowlęcia. Sprawą pełną tajemnic zajęły się już odpowiednie służby, próbując ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Co doprowadziło do śmierci?

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

Znaleziono martwe dziecko

Jak donosi Wirtualna Polska, w miniony piątek, 25 września, w jednym z mieszkań przy ul. Asnyka w Żaganiu doszło do makabrycznego odkrycia. Natrafiono bowiem na zwłoki zaledwie miesięcznego dziecka. O sprawie natychmiast poinformowano policję, która w obecności prokuratura udała się pod wskazany adres i rozpoczęła śledztwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Ciało niemowlęcia przekazano do badań sekcji zwłok, które pozwolą ustalić, co było bezpośrednią przyczyną zgonu. Choć dochodzenie wciąż trwa, według wstępnej teorii mundurowych, do śmierci maleństwa nie przyczyniły się osoby trzecie, ale na ten moment funkcjonariusze nie są w stanie wytypować prawdopodobnej przyczyny. Wokół dramatu nadal jednak pojawia się więcej pytań, niż odpowiedzi.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

Dotychczas nie przekazano również, gdzie w tamtym czasie przebywali rodzice, a także, kto odnalazł zwłoki malutkiego dziecka. Lokalna społeczność, wśród której momentalnie rozprzestrzeniła się koszmarna wiadomość, nadal nie mogą w to uwierzyć. Fakt, że w sąsiednim mieszkaniu leżało martwe dziecko, a oni nawet nie zdawali sobie z tego sprawy, zupełni nimi wstrząsnął. Najprawdopodobniej, gdy tylko śledczym uda ustalić się coś więcej, kolejne informacje zostaną oficjalnie przekazane opinii publicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News