Doniesienia o ogromnym nieszczęściu, nie żyje 8 osób w tym dziecko. Zawaliła się klatka schodową w bloku na Ukrainie

Doniesienia o ogromnym nieszczęściu, nie żyje 8 osób w tym dziecko. Zawaliła się klatka schodową w bloku na Ukrainie Źródło: Unsplash - Andres F. Uran

Dziecko zginęło na skutek tragicznego wypadku, który miał miejsce na Ukrainie. Usłyszeliśmy, że zawaliła się klatka schodowa w jednym z bloków. Doszło do ogromnego nieszczęścia, o którym piszą media z całego świata.

Dziecko zginęło w przerażającym wypadku, o którym piszą media z całego świata. Do prawdziwego dramatu doszło na Ukrainie, gdzie zawaliła się klatka schodowa. Doniesienia wskazują na to, że zginęło aż osiem osób, a jedna z nich była niepełnoletnia. Ludzie z całego świata zaczęli wyrażać swój wielki smutek na wieść o katastrofie budowlanej.

Zdarzenie miało miejsce około 2 w nocy. Policja wciąż zbiera wiadomości na temat katastrofy, jednak już niedługo powinny one trafić do mediów. Wówczas dowiemy się, co tak naprawdę spowodowało ogromny dramat na zachodzie Ukrainy. 

Dziecko poniosło straszną śmierć

Pojawiły się pierwsze, potwierdzone doniesienia, które przekazują lokalne media. Wiemy już, że zawaliła się klatka schodowa w czterokondygnacyjnym bloku w Drohobyczu na zachodzie Ukrainy. Wszystko wydarzyło się w nocy, jednak nie uchroniło to mieszkańców przed tragicznym losem. Okazuje się, że śmierć poniosło osiem osób, w tym dziecko.

Okazuje się, że najprawdopodobniej przyczyną takiego wydarzenia był wybuch gazu. Klatka schodowa uległa całkowitemu zniszczeniu, a przyległe mieszkania także są uszkodzone i przebywanie w nich jest obecnie niemożliwe. Mieszkańcy dostali potwierdzenie, że otrzymają pomoc zarówno w kwestii odnalezienia nowego miejsca do życia, jak i wsparcie psychologiczne.

Dziecko zginęło wraz z siedmioma innymi osobami

Akcja ratunkowa wciąż trwa, a z racji na konstrukcję budynku, nie jest to łatwe. Przedstawiciele służb informują, że może to potrwać jeszcze kilka dni, bo usuwanie gruzu w takich warunkach jest niezwykle czasochłonne i wymaga wielu osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała swojego męża. Pierwsze słowa gwiazdy po jego śmierci
2. W budżecie nie ma jednak miejsca na 13. emeryturę, pomimo zapewnień Morawieckiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Póki co wciąż nie podano oficjalnej przyczyny zawalenia się klatki schodowej, lecz pierwsze doniesienia mówiły o wybuchu gazu. Do tej pory te wiadomości nie doczekały się zaprzeczenia. Policja zapowiedziała, że w przyszłości będzie informować o nowych szczegółach, jakie uda się potwierdzić. Jest to zapewne kwestia kilkunastu godzin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na pogrzeb Woźniaka-Staraka zgodę musiał wydać SANEPID. Sensacyjne doniesienia, bogata rodzina zadbała o najdrobniejsze szczegóły
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg
  3. Nie żyje gwiazda, którą pokochaliśmy za show w Polsacie. Rodzina przekazała bardzo smutną wiadomość o potwornym wypadku
  4. Kiedy przechodził obok kolorowego domku, poczuł okropny fetor. Służby kilka minut później odkryły druzgocącą prawdę
  5. Emeryci oszukani? PiS wycofał się z obietnicy 13 emerytury co roku

Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News