Dziecko szło z psem. Po chwili zwierzę nie żyło, a dziewczynka potrzebowała pilnej pomocy, dramat w woj. łódzkim

Dziecko szło z psem. Po chwili zwierzę nie żyło, a dziewczynka potrzebowała pilnej pomocy, dramat w woj. łódzkim Źródło: Pixabay/ geralt

Dziecko wyszło z psem na spacer, który zakończył się dramatem. Wskutek tragicznego zdarzenia zwierzę nie żyje, a dziewczynce potrzebna jest pomoc. Teraz okoliczności sprawy bada policja.

Dziecko spacerujące z psem zostało potrącone przez samochód w Aleksandrowie Łódzkim. Wynik zderzenia był tragiczny - nie żyje zwierzę, a dziewczynka doznała obrażeń i potrzebowała natychmiastowej pomocy. Policja szuka sprawczyni wypadku, która zbiegła z miejsca zdarzenia.

Dziecko potrącone przez samochód. Sprawczyni zbiegła

Dramat rozegrał się w Aleksandrowie Łódzkim. W niedzielę po południu, ok. godziny 15:00, spacerująca z psem dziewczynka została potrącona przez samochód marki mitsubishi. Groźny wypadek miał miejsce na ulicy Wojska Polskiego. Zderzenie było na tyle silne, że nie przeżył go pies, a dziecko odniosło obrażenia i potrzebowało pomocy. Nie udzieliła jej sprawczyni.

Świadkowie dramatu relacjonują, że co prawda bezpośrednio po zderzeniu kobieta prowadząca mitsubishi zatrzymała się i wysiadła z auta, lecz potem szybko wróciła za kierownicę i odjechała z miejsca zdarzenia. Sprawczyni wypadku nie udzieliła więc pomocy dziecku, nie przejęła się losem zabitego psa. Teraz odpowie za ucieczkę z miejsca wypadku. Dziewczynce zaś pomocy udzielili przechodnie, para młodych ludzi. Na szczęście obrażenia, których doznało dziecko, nie były bardzo poważne i nie zagrażały jej życiu.

Policja apeluje o pomoc. Informacje można przekazywać na komisariat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz sprawę bada policja z Aleksandrowa Łódzkiego. Funkcjonariusze starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności tragicznego wypadku. Przede wszystkim poszukiwana jest sprawczyni wypadku, która będzie musiała odpowiedzieć także za ucieczkę i nieudzielenie pomocy. Dlatego służby proszą o pilny kontakt z miejscową policją wszystkie osoby, które w niedzielę około godziny 15 były w okolicy ulicy Wojska Polskiego i mogły zaobserwować to zdarzenie lub mają jakiekolwiek inne informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zbiegłej z miejsca wypadku kobiety.

Świadkowie proszeni są o przekazanie informacji na komisariat policji w Aleksandrowie Łódzkim. Można też zgłaszać je telefonicznie przy użyciu numeru alarmowego 112.

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. Prokuratora Ziobry zdegradowała "niepokornego" i wysłała do Suwałk. Chociaż ma chorą żonę
  4. "Miłosierna mama" adoptowała 118 dzieci. Aż trudno uwierzyć, że nikt nie zauważył tego, co faktycznie z nimi robiła
  5. Doda w końcu wyjawiła, ile naprawdę zarabia. Można się grubo zdziwić
  6. Rodzina nie miała z nią kontaktu. Kiedy weszli do jej mieszkania ujrzeli walizkę, z której wystawała noga

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu