Mama nagrała jak uczy synka mówić, ale to reakcja psa zwraca uwagę wszystkich. Niebywałe, płaczemy ze śmiechu

Mama nagrała jak uczy synka mówić, ale to reakcja psa zwraca uwagę wszystkich. Niebywałe, płaczemy ze śmiechu Źródło: youtube/Sam Giovanini/

Próbowała zachęcić dziecko do powiedzenia pierwszego słowa, jednak wszystko wyszło zupełnie inaczej niż zakładała. Siedzący obok pies zareagował w zdumiewający sposób. Wszystko zostało nagrane i wrzucone do sieci.

Gdy dziecko skończy pierwszy rok życia, rodzice doskonale wiedzą, że już niebawem z jego ust powinno paść pierwsze słowo. Jedni cierpliwie czekają na tą niezapomnianą chwilę, a inni starają się zachęcić swoją pociechę np. mówiąc w kółko kilka słów z nadzieją, że maluch w końcu je powtórzy. Tego typu sytuacje mogą wychodzić naprawdę komicznie, a ta, o której chcemy wam opowiedzieć, zdecydowanie jest jedną z nich, jednak wcale nie za sprawą małego dziecka, a zwierzaka, który siedział tuż obok. 

Mama próbowała nauczyć swoje dziecko mówić. Reakcja psa rozkłada na łopatki

W serwisie YouTube pojawiło się niespełna półminutowe nagranie, na którym widać małego chłopca oraz psa siedzącego tuż obok. W tle słychać również mamę malca, która postanowiła nagrać tę chwilę. Kobieta próbowała nauczyć swojego synka mówić słowa "mama", a by jakoś go do tego zachęcić, rozpoczęła naukę w czasie karmienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kierując widelec pełen smakołyków w stronę malca, powtarzała "mama", mając nadzieję, że zmotywowany na widok pyszności chłopiec, w końcu sam powie to słowo. Efekt okazał się jednak odwrotny, bowiem chłopiec nie był szczególnie zainteresowany lekcją mowy, a nawet nie do końca rozumiał, co się dzieje. W przeciwieństwie do dziecka, siedzący obok pies doskonale wiedział o co chodzi, a jego reakcja wręcz rozkłada na łopatki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rzucił kochankę i wrócił do żony. Kilka miesięcy później dostał bardzo dziwną pocztówkę

2. Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Zwierzak zdawał sobie sprawę, że jeśli chłopiec powtórzy słowo po mamie, będzie mógł zjeść te wszystkie dobroci, które dla niego przygotowała, zatem i on postanowił spróbować swoich sił mając nadzieję, że jego starania zostaną docenione i będzie mógł zjeść co nieco ze stojącego przed nim talerza. Za każdym razem, gdy kobieta powtarzała "mama", zamiast jej syna odzywał się psiak, który wyjąc próbował powtórzyć po niej słowo. Widok jest naprawdę komiczny, a krótki filmik okazał się prawdziwym hitem w internecie, gdzie obejrzano go już ponad 13 milinów razy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Biedronka z ogromną promocją. Oferuje drugi produkt za darmo, jest tylko jeden warunek
  3. Fani Kasi Cichopek zobaczyli jej świąteczne zdjęcie i oniemieli. Ukrywa ciążowy brzuszek?
  4. TVN Meteo pilnie podaje najgorsze od lat informacje pogodowe dla Polski. Wszyscy odczujemy skutki
  5. Tylko mistrz znajdzie na zdjęciu kota szybciej niż w 20 sekund. Ukrywa się w szczególnie zaskakującym miejscu

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News