Myślała, że szyja jej dziecka jest po prostu brudna. Wtedy lekarz przekazał jej diagnozę, która ścięła ją z nóg

Myślała, że szyja jej dziecka jest po prostu brudna. Wtedy lekarz przekazał jej diagnozę, która ścięła ją z nóg Źródło: jestpozytywnie.pl

Dziecko miało ciemniejszy kolor skóry na szyi. Rodzice myśleli, że szyja ich dziecka jest po prostu brudna. Kiedy lekarze poznali prawdę, rodzice nie mogli w to uwierzyć. Nie spodziewali się, że może być to oznaka choroby.

Dziecko miało coś ciemnego szyi, a jego rodzice myśleli, że jest ono po prostu brudne. Kiedy podeszli bliżej okazało się, że skóra na tej części ciała była ciemniejsza od reszty. Początkowo próbowali umyć szyję dziecka, jednak ciemny kolor nie znikał. Myśleli, że tak po prostu musi być i jest to coś normalnego. Informacja udzielona przez specjalistę podczas wizyty kontrolnej ich przeraziła.

Dziecko do tej pory nie miało problemów zdrowotnych 

Pantera ma 14 lat i do tej pory cieszyła się zdrowiem. Zdarzało się, że była rozdrażniona i bolała ją głowa, ale nic w tym dziwnego. Taki stan można mieć bardzo często i nie budzi to większych zmartwień. Co więcej, dziewczynka nie chorowała na jakieś poważne schorzenia. Czasami jedynie miewała suchość w gardle. To właśnie dlatego rodzice nie spodziewali się, że smugi na szyi mogą oznaczać jakieś problemy zdrowotne. Prawdę na ten temat uświadomili sobie dopiero podczas rutynowej wizyty u lekarza. Specjalista od razu wiedział, że kolor skóry na szyi dziecka oznacza chorobę. Natychmiast rozpoczął szereg badań, które potwierdziły jego przypuszczenia. To był objaw zachorowania na cukrzycę typu II.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmiany skórne mogą dużo mówić o zdrowiu

Dziecko miało zmiany na szyi, oznaczające zbyt niski poziom insuliny w organizmie. Było to rogowacenie ciemne, które bardzo często jest mylone z ubrudzeniem. Co więcej, może ono oznaczać nie tylko cukrzycę, ale nawet raka, problemy z żołądkiem i trzustką. Tego typu zmiany skórne mogą występować także na łokciach, pod pachami i w okolicy pępka.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeprowadziła się z dziećmi do nowego domu. Kiedy weszła na strych stanęło jej serce. Jeszcze nigdy tak szybko nie uciekała
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Dziecko było więc poważnie chore. Matka dziewczynki postanowiła podzielić się tymi informacjami w mediach ku przestrodze. Nawet najmniejsze zmiany na skórze mogą być symptomami poważnych chorób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źrodło: jestpozytywnie.pl

Następny artykuł