Okrutne nagrania obiegły media. Dziecko walczy o życie na oczach milionów

Okrutne nagrania obiegły media. Dziecko walczy o życie na oczach milionów Źródło: youtube/BBC News Tamil

2-letnie dziecko utknęło w śmiertelnej pułapce. Podczas zabawy z rówieśnikami doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego chłopiec walczy o życie.

Miliony ludzi ogląda jak dziecko próbuje przeżyć w śmiertelnej pułapce. 2-latek bawił się z rówieśnikami, gdy nagle wpadł do wąskiej studni. Z racji trudno dostępnego miejsca, służby ratunkowe mają poważny problem.

Dziecko utknęło w śmiertelnej pułapce

2-letni Sujith Wilson z Indii do studni wpadł w piątek koło godziny 17:00. Gdy nie wracał długo do domu, zaniepokojona matka zaczęła szukać chłopca. Nagle w trakcie poszukiwań usłyszeli desperackie wołanie o pomoc, które dobiegało z pobliskiej studni. Okazało się, że to właśnie tam znajdywał się 2-latek.

Chłopiec z początku utknął na głębokości 10 metrów. Niestety, z czasem zaczął się osuwać i próbowano go wyciągnąć gdy ten znajdował się na wysokości 20 metrów. Obecnie zaś jest jeszcze niżej, bo ratownicy muszą go wyciągać z 30-metrowej głębokości. Co gorsze, studnia może mieć nawet 180 metrów głębokości, więc sytuacja może się znacznie pogorszyć.

Akcja ratunkowa, którą z zapartym tchem śledzą miliony

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec jest kompletnie wykończony, w studni tkwi od 65 godzin. Cały czas czuwa nad nim jego matka, która nie odstępuje wspierania chłopca na krok. Sprawa szybko obiegła Indie, szczególnie tamtejsze media społecznościowe. Tam mnóstwo osób kibicuje służbom w trudnej walce o życie 2-latka.

- Modlę się za młodego i dzielnego Sujitha Wilsona. Rozmawiałem z premierem na temat akcji ratunkowej. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Sujith był bezpieczny - pisał prezydent Indii Narendra Modi.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. Pedofil w programie TVN?! Pilna akcja policji, jest oświadczenie prokuratury

Do akcji trzeba było wprowadzić ciężki sprzęt, który będzie próbował wykopać tunel, którym wyciągnie się chłopca. Do tej pory, próby wyciągnięcia 2-latka przy pomocy liny się nie powiodły. Lekarze w tym samym czasie dostarczają do studni tlen i monitorują stan Sujitha Wilsona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

Źródło: o2

Następny artykuł