Dziecko nagle pojawiło się na jezdni. Przerażający film z polskiego miasta

Dziecko nagle pojawiło się na jezdni. Przerażający film z polskiego miasta Źródło: YouTube/STOP CHAM

Dramatyczne sceny z jednego z polskich miast. Dziecko niespodziewanie pojawiło się na środku jezdni, maluch uciekł swojej mamie i wbiegł na ulicę. Na szczęście kierowcy udało się w porę zareagować. Nagranie z miejsca zdarzenia dosłownie mrozi krew w żyłach.

Dziecko wbiegło nagle na ulicę w jednym z polskich miast. Jak się okazało z późniejszych ustaleń, maluch uciekł swojej mamie w trakcie zabawy. Niewiele brakowało do nieszczęścia. Na szczęście kierowca zareagował w porę. W innym przypadku mogłoby się to skończyć tragicznie. W sieci pojawiło się przerażające nagranie.

Dziecko nagle pojawiło się na ulicy, niewiarygodna scena w jednym z polskich miast

Do przerażającej sceny doszło na alei Wyzwolenia w Szczecinie. Na ruchliwą ulicę pomiędzy samochodami nagle wybiegło małe dziecko. Na szczęście akurat przejeżdżał tamtędy radiowóz, który w porę zareagował. Policjant zajechał drogę innym pojazdom w taki sposób, by dziecko nie zostało potrącone.

Funkcjonariusz natychmiast wybiegł z auta, po czym wspólnie z kobietą będącą świadkiem całej sytuacji, złapali uciekającego malca. Jak się okazało chłopiec uciekł matce w trakcie zabawy na podwórku. Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w Szczecinie. 

- Widząc tą sytuację, mł. asp. Krzysztof Kuligowski natychmiast zajechał radiowozem drogę, tak aby nie doszło do potrącenia dziecka. Następnie funkcjonariusz wybiegł z pojazdu, aby w sposób bezpieczny zabrać chłopca ze środka jezdni. W tym czasie do małoletniego podbiegła kobieta, która była świadkiem tej groźnej sytuacji - przekazała TVN24 mł. asp. Ewelina Gryszpan z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chłopiec był przestraszony, od razu trafił do swojej mamy. Policjantom udało się ustalić, że dziecko uciekło w trakcie zabawy na podwórku. Ewelina Gryszpan przekazała, że matka została pouczona. 

- Sytuacja ta przypomina o tym, jak istotna jest ostrożność, koncentracja i troska o bezpieczeństwo innych. Chwila nieuwagi może prowadzić do nieszczęścia i mieć tragiczne skutki. Tym razem los okazał się łaskawy, ale pamiętajmy, że w dużej mierze jest on zależny od naszego zachowania. Wzmóżmy swoją czujność i zdolność przewidywania nawet najmniej prawdopodobnych sytuacji - podsumowała dla TVN24 policjantka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2.Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. Byli nazywani bohaterami, teraz są prześladowani. Ratownicy medyczni opowiedzieli o swojej pracy

Wbiegającego na ulicę chłopca nagrała kamera samochodowa jednego ze świadków. Mężczyzna poruszał się samochodem tuż za radiowozem, którego kierowca natychmiast zareagował. Na filmie widać moment, kiedy dziecko wbiega na ulicę. Funkcjonariusz od razu reaguje, zajeżdżając drogę innym pojazdom. Film opublikowany w serwisie YouTube przez użytkownika STOP CHAM jest przerażający. To nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec przez lata liczył wszystkie wydatki na córkę. Na 18. urodziny wręczył jej rachunek, kwota powala
  2. Robert Kubica ma wielkie problemy zdrowotne? Jego słowa zmartwiły kibiców, jest poważnie
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat ws. noszenia maseczek
  4. Rząd podjął decyzję w ostatniej chwili. Emeryci zdruzgotani
  5. Niestety, już nic nie można zrobić. Potwierdziła się smutna wiadomość dotycząca Michała Szpaka
  6. W głowie się nie mieści. Oficjalnie wprowadzono listę zakazanych piosenek na polskich ślubach
  7. Niemcy błyskawicznie wykupują ze sklepów jeden produkt. Nawet w hurtowniach już pustki
  8. Karol Okrasa zrobił kotlety mielone inaczej niż wszyscy. Ogromna rewolucja smaków, niemożliwie przepyszne
  9. Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?

Źródło: TVN24, o2

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News