Znanemu politykowi urodziło się jedenaste dziecko. Najbardziej poraża informacja o matce, ciężko uwierzyć

Znanemu politykowi urodziło się jedenaste dziecko. Najbardziej poraża informacja o matce, ciężko uwierzyć Źródło: Omar Lopez Unsplash.com

Dziecko, które przyszło na świat jest jego jedenastym potomkiem. Znany polityk może się pochwalić sporą gromadką pociech, lecz najbardziej szokujące wydają się informacje na temat jego partnerki. Związki przewodniczącego parlamentu to temat rzeka, ale on sam nigdy nie ucieka od niego w wywiadach. Po raz kolejny na świecie przywitał nowego członka swojej rodziny.

Dziecko zasiliło szereg pociech znanego polityka i na pewno nie będzie narzekać na brak rodzeństwa. Polityk przed jego narodzinami miał już pięciu synów i pięć córek. Noworodek to zdrowy chłopiec, ale informacje w mediach na temat partnerki polityka nie przedstawiają ich przyszłości w najlepszych barwach.

W maju na świat przyszło jedenaste dziecko Borisa Kollara

Dziecko pojawiło się na świecie w maju, więc w samym środku pandemii koronawirusa. Nie podano jednak, aby w związku z tym zagrożeniem dziecku lub matce groziło jakiekolwiek niebezpieczeństwo i oboje są zdrowi. Boris Kollar został już ojcem wiele razy i zapewne narodziny kolejnego potomka nie były dla niego nowością, chociaż jak oboje z matką przyznają, chłopczyk nie był planowany. Znany słowacki polityk jest liderem tamtejszego parlamentu i jednocześnie przewodzi partii Jedna Rodzina. W mediach pojawiły się informacje na temat jego partnerki i z pewnością mogły one zelektryzować opinię publiczną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To nie jest jego pierwsza partnerka

Boris Kollar ma naprawdę bogatą historię życia życia uczuciowego. Jego ostatnia partnerka była dziesiątą kobietą, z którą miał dziecko. Choć niedawno powitali na świecie pierwszą pociechę, para nie jest już razem. o2 przekazuje, że 39-letnia rozwódka Miroslava z miasta Levice powiedziała lokalnym mediom, że choć ich związek się rozpadł to nadal mają dobre relacje. Kobieta z poprzednich związków miała już dwoje dzieci, lecz w porównaniu do znanego polityka liczba jej pociech nie robi większego wrażenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Państwowa Komisja Wyborcza przekazała najnowsze dane. Nieprawdopodobna frekwencja na wyborach

2. Pilne ostrzeżenie IMGW. Zagrożona jest prawie cała Polska

Nigdy nie wykluczał, że po raz kolejny zostanie ojcem

Boris Kollar był dla matki swojego kolejnego dziecka bardzo hojny i kupił jej land rovera za 100 tys. euro. Auto było niezbędne Miroslavie do codziennego funkcjonowania. Jeszcze w wywiadzie udzielonym we wrześniu ubiegłego roku Boris Kollar pytany o to, czy po raz jedenasty zostanie ojcem, niczego nie wykluczał.

- U mnie nigdy nie wiadomo, nie wiem o tym też wcześniej. Dla mnie to naturalna kolej rzeczy, jak nowe buty - miał powiedzieć w wywiadzie cytowanym przez o2 słowacki polityk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Wybory prezydenckie 2020. Gwiazdy polskiego sportu tłumnie poszły do urn (FOTO)
  3. Mama myślała, że 3-letni syn został ugryziony przez osę. Gdy zobaczyła, co dzieje się z jego ciałem, porażająca prawda wyszła na jaw
  4. Gwiazda "Na Wspólnej" w tajemnicy wzięła ślub. Wyciekły zdjęcia, suknia jak z bajki
  5. Porażające sceny przed lokalem wyborczym. Potrzebna była natychmiastowa pomoc
  6. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News