Niestety, Małgorzata Rozenek musi podjąć trudną decyzję. Chodzi o Henia

Niestety, Małgorzata Rozenek musi podjąć trudną decyzję. Chodzi o Henia Źródło: Instagram.com m_rozenek

Dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już od pierwszych chwil życia pojawia się regularnie w mediach społecznościowych. Teraz popularna celebrytka musi podjąć bardzo ważną i trudną decyzję, chodzi o jej najmłodszego syna.

Dziecko słynnej pary od najwcześniejszych chwil życia pojawia się na medialnym świeczniku. Henio zdołał już podbić serca nie tylko swoich popularnych rodziców, ale również ich fanów. Niedawno w mediach pojawiły się informacje o trudnej decyzji, jaka czeka Małgorzatę Rozenek. Chodzi o jej najmłodsze dziecko.

Dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie daje im spać

Ciążą i porodem Małgorzaty Rozenek żyła niemal cała Polska. 10 czerwca 2020 roku celebrytka urodziła swojego trzeciego syna, Henryka. Jednocześnie jest to pierwsze dziecko męża Rozenek, Radosława Majdana. Oboje byli bardzo szczęśliwi z narodzin potomka, a dumny tata od razu po porodzie pochwalił się synem w mediach społecznościowych.

Od urodzin Henio regularnie pojawia się na kanałach w mediach społecznościowych, które należą do jego znanych rodziców. Niedawno Małgorzata Rozenek żaliła się, że młody człowiek bardzo daje się im we znaki i nie daje parze się wyspać.

- Kawę kroplówką. Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł - pisała wyczerpana gwiazda na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek musi podjąć decyzję, czy zostawić dziecko i wrócić do pracy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio jednak Henio podobno zmienił swoje zachowanie i świeżo upieczeni rodzice mogli w końcu spokojnie zasnąć w nocy. To bardzo ważne dla Małgorzaty Rozenek, która musi podjąć ważną decyzję. Gwiazda TVN już niedługo powinna wrócić do pracy, tak jak reszta jej redakcyjnych kolegów. Stacja wznawia prace na planach produkcji, które wcześniej wstrzymano z powodu pandemii koronawirusa oraz planuje jesienną ramówkę i nie wyobraża sobie, że zabrakłoby tam Małgorzaty Rozenek.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie ogłoszono najwyższy stopień zagrożenia w Polsce. Porażające informacje przekazał Polsat

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Sama prezenterka doskonale zdaje sobie sprawę, że nie jest niezastąpiona i jeśli nie wróci do pracy, szybko jej miejsce zajmie kolejna gwiazda. Pozostaje jednak dylemat, kto zajmie się jej nowonarodzonym synem, podczas kiedy ona ponownie zacznie pracować. Przy wcześniejszych synach, gwiazda mogła liczyć na wsparcie rodziców, a później opiekunki, Pani Bożenki. Teraz celebrytka będzie musiała podjąć trudną decyzję, być może maluchem zajmie się tata. Radosław Majdan nie ma obecnie zbyt wielu zobowiązań zawodowych, a dodatkowo, jak poinformowała fanów Rozenek, były piłkarz "ma dużo miłości i troski dla Henia".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Skandal, członek komisji fałszował karty do głosowania. Wiadomo, komu chciał zaszkodzić
  4. Trąba powietrzna w polskiej miejscowości? Wstrząsające nagranie sprzed kilku godzin obiegło sieć
  5. Wydało się, cała prawda o Dagmarze Kaźmierskiej. Osoba z produkcji wszystko wygadała
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News