Pedofil zakradł się do sypialni 6-latka. Dziecko wypowiedziało kilka słów i stała się niebywała rzecz, nawet policja była zaskoczona

Pedofil zakradł się do sypialni 6-latka. Dziecko wypowiedziało kilka słów i stała się niebywała rzecz, nawet policja była zaskoczona Źródło: pikio

Dziecko wykazało się niezwykłą odwagą podczas konfrontacji z pedofilem. Zboczeniec niepostrzeżenie wkradł się do mieszkania, jednak dziecko wypowiedziało na jego widok niewiarygodne słowa.

Dziecko wykazało się niezwykłą odwagą, kiedy w swojej sypialni zobaczyło nieznajomego mężczyznę. 6-latni chłopiec nie bał się rozpocząć dialogu z pedofilem. Do tego bohaterskiego czynu doszło w Londynie, w pobliżu stacji metra West Ruislip. Wydarzenie miało miejsce w środku nocy.

Opublikowano wizerunek zboczeńca

Londyńska policja opublikowała nagranie ku przestrodze mieszkańców. Jest to bardzo ważny materiał, gdyż na taśmie zarejestrowana została twarz pedofila. Na filmie widać młodego mężczyznę. Ma on krótkie włosy i delikatny zarost. Widać, że jest szczupły i młody. W sobotnią noc ubrany był w dwukolorową kurtkę z kapturem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko przegoniło nieproszonego gościa

Dziecko wybudzone ze snu zobaczyło w swoim pokoju nieznanego mężczyznę. Nie był on znajomym rodziny chłopca, nie został zaproszony do domu przez nikogo. Niepostrzeżenie włamał się do środka. Nie wiadomo, dlaczego włamywacz wybrał ten konkretny dom. Policja informuje, że kiedy mężczyzna wszedł do pokoju, maluch 6-letni maluch się obudził. Nieustraszone dziecko wypowiedziało niewiarygodne słowa - zagroziło włamywaczowi, że zadzwoni na policję. Mężczyzna, ku późniejszemu zdziwieniu policjantów, został w ten sposób przepłoszony i pośpiesznie opuścił lokal.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Funkcjonariusze policji w Londynie proszą o pomoc w odnalezieniu włamywacza. W tym celu opublikowali wizerunek, zarejestrowany na kamerach. Bardzo ważne jest, żeby dowiedzieć się, jaki był motyw jego włamania. Nie doszło do kradzieży ani napaści. Policjanci nie wiedzą, co kierowało mężczyzną, ani gdzie się teraz znajduje.

uploaded

Fot. Metropolitan Police

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: o2

Następny artykuł