Oddali 6-latkę pod opiekę 14-latka. Torturował ją i gwałcił, w głowie się nie mieści, czego się dopuścił

Oddali 6-latkę pod opiekę 14-latka. Torturował ją i gwałcił, w głowie się nie mieści, czego się dopuścił Źródło: .

Dziecko zostało oddane mu pod opiekę przez rodziców, ale on nie uszanował ich zaufania. 14-latek bił, gwałcił i torturował młodszą kuzynkę. Dopiero po wielu latach otwarcie przyznał się do tego, co zrobił i teraz odpowie za swoje czyny w więzieniu. Ciężko uwierzyć w to, co zrobił.

Dziecko miało sześć lat i żadnych szans z o wiele silniejszym i większym czternastolatkiem. Zostało powierzone jego opiece, a on zawiódł zaufanie zarówno małej dziewczynki, jak i jej rodziców. Od tragicznej śmierci dziecka minęły cztery lata i dopiero teraz jej oprawca zdobył się na to, aby przyznać się do winy. Ciężko zrozumieć, co nim kierowało, kiedy tak bestialsko znęcał się nad małą dziewczynką.

Dziecko nie było jedyną ofiarą chłopaka

Antonio Evans z Tennessee w Stanach Zjednoczonych miał zaledwie czternaście lat, gdy dopuścił się straszliwej zbrodni. Przebywał wtedy w rodzinie zastępczej. Pośród kilkorga przybranego rodzeństwa była sześcioletnia dziewczynka, Destiny. Chłopak często zajmował się młodszymi dziećmi podczas nieobecności ich matki. Wtedy też zaczął się na nich wyżywać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oboje torturował. Przyznał się do tego, że bił je pasem i pięściami, biczował, zamykał same w pokoju, kopał oraz groził im śmiercią. Koszmar małych dzieci trwał całe trzy dni. Jednak tego nie było mu dość. Na swojej młodszej siostrze dopuścił się brutalnego gwałtu. Gdy dziecko zostało znalezione przez służby medyczne, cały czas wymiotowało i mdlało. Zostało natychmiast przewiezione do szpitala, ale było za późno - dziewczynki nie można było uratować.

Organizm dziewczynki był w koszmarnym stanie

Dopiero pod opieką lekarzy udało ustalić się ogrom obrażeń, jakie odniosła. Miała uszkodzone wiele organów wewnętrznych, w tym wątrobę i mózg. Uszkodzona została również jej pochwa. Dziewczynka miała poważny uraz kości miednicy oraz liczne rany na plecach. Na jej ciele w kilku miejscach znaleziono odciski butów. Ustalono, że chłopak najpewniej na niej stawał całym swoim ciężarem. 

Dzisiaj grzeje: 1.Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Doznane obrażenia doprowadziły do śmierci sześciolatki. Chłopak został oskarżony o znęcanie się nad dziećmi i wykorzystywanie ich seksualnie. Przez cztery lata nie przyznawał się do winy; dokonał tego dopiero teraz. Kara za jego czyny będzie wysoka - osiemnastolatek spędzi w więzieniu 30 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News