4-letnie dziecko upomina pasażerkę, która położyła "zalatujące stopy" na jego podłokietniku. Totalnie rozłoży was na łopatki

4-letnie dziecko upomina pasażerkę, która położyła "zalatujące stopy" na jego podłokietniku. Totalnie rozłoży was na łopatki Źródło: facebook/darryl_small/

Dziecko pokazało, że zdecydowanie poradzi sobie w każdej sytuacji. Nie straszne mu jakiekolwiek przeszkody życia codziennego, bowiem z tymi potrafi się uporać, jak prawdziwy zawodowiec. 4-latek tak upomniał pasażerkę, że pękniecie ze śmiechu.

Dziecko nie wytrzymało i postanowiło upomnieć siedzącą za nim kobietę, która zdecydowanie za bardzo naruszyła jego strefę osobistą swoimi stopami. 4-letni chłopiec nie był zadowolony z tego, że skoro w samolocie każdemu przysługuje jedno miejsce, ta pasażerka zajmuje zarówno swoje, jak i kawałek jego. Zdecydowanym tonem dał kobiecie śmieszną reprymendę odnośnie jej "zalatujących stóp". To nagranie powala na łopatki. 

Dziecko upomina inną pasażerkę 

Darryl Small i jego 4-letni syn Rodney wracali właśnie samolotem do domu, po krótkiej wycieczce do Wlat Disney World. Chłopiec zajął miejsce przy oknie, zatem zupełnie nie spodziewał się, że może być narażony na aż tak bliski kontakt z innymi pasażerami. W pewnym momencie spostrzegł, że w szparze pomiędzy jego siedzeniem a oknem, znajdują się czyjeś stopy.

Co gorsza, leżały na jego podłokietniku, co najwyraźniej bardzo mu się spodobało. Spostrzegawczym okiem zerknął do tyłu, by dowiedzieć się, do kogo należą i w tym momencie jego oczom ukazała się odpoczywająca w najlepsze kobieta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Uznał, że musi zrobić w tym porządek

Rodney odwrócił się od swojego taty i wyraźnie pokazał, że jest nieco zakłopotany, ale i rozbawiony całą sytuacją. Derryl już wiedział, że zaraz wydarzy się coś godnego uwiecznienia i całkiem słusznie zdecydował się nagrywać cała sytuację. Mężczyzna uwiecznił na nagraniu, jak chłopiec najpierw mówi o, jak sam określił, "zalatujących stopach", a następnie, odwraca się i udziela pasażerce zabawnej reprymendy.

Zdezorientowana kobieta w kilka sekund usnęła je z pola widzenia malca, co niezwykle ucieszyło malca. W tym czasie ojciec 4-latka wprost nie mógł się powstrzymać od śmiechu, wciąż obserwując poczynania swojego syna. Widząc coś takiego z łatwością można stwierdzić, że rodzice Rodney'a zdecydowanie nie mogą się z nim w domu nudzić.  

Całe nagranie obejrzeć możecie TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka ZMARŁA na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. Zdjęcia 10-letniej Roksany Węgiel podbijają sieć. To nie ta sama dziewczynka co teraz (FOTO)
  4. Co na to Tadeusz Rydzyk? Ekspert jego telewizji zdjął spodnie i pokazał nagie genitalia
  5. Nie żyje Mama Rafała Trzaskowskiego
  6. Samolot wypadł z pasa, rozbił się o budynek. Makabryczne nagranie TVN
  7. Nagie zdjęcia Martyny Wojciechowskiej w CKM to najgorętsza rzecz w historii Polski. Nigdy się nie znudzą

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News