Nagły zwrot ws. mordercy Adama, który zginął ratując żonę i dziecko. Sąd podjął decyzję

Nagły zwrot ws. mordercy Adama, który zginął ratując żonę i dziecko. Sąd podjął decyzję Źródło: Facebook

Dziecko straciło ojca w koszmarnym wypadku na Bielanach, którym żyła cała Polska. Mężczyzna, który swoim BMW jechał z ogromną prędkością, zabił Adama. Prokuratura apelowała o natychmiastowy areszt dla sprawcy wypadku. Sąd podjął decyzję w tej sprawie.

Dziecko straciło swojego ukochanego tatę, a żona wspaniałego męża. Tylko dzięki bohaterskiej postawie Adama, kobieta i jej syn dalej żyją. 31-letni Krystian O. w niedzielę 20 października śmiertelnie potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Prokuratora od początku apelowała o areszt dla sprawcy wypadku. Teraz sąd podjął ostateczną decyzję w tej sprawie. 

Dziecko żyje tylko dzięki ojcu 

W niedzielę 20 października na warszawskich Bielanach rozegrały się tragiczne sceny. Rozpędzone do 130 km/h BMW, kierowane przez Krystiana O., śmiertelnie potrąciło Adama, który w ostatniej chwili zdążył odepchnąć swoją żonę i małe dziecko. Ta historia wstrząsnęła całą Polską, bowiem sprawca wypadku przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 80 km/h i zabił mężczyznę. 

Prokuratura wnioskowała o areszt dla Krystiana O.

Prokuratura od samego początku apelowała o tymczasowy areszt dla Krystiana O. Sąd jednak przed tygodniem orzekł, że nie ma żadnych podstaw do zatrzymania sprawcy wypadku. Żoliborska prokuratura złożyła jednak zażalenie w tej sprawie. Teraz już ostatecznie wiadomo, co stanie się z kierowcą BMW, który doprowadził do tragicznego wypadku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąd Okręgowy w Warszawie zadecydował o areszcie dla Krystiana O. Tym samym zostało uwzględnione zażalenie żoliborskiej prokuratury, które zostało złożone w ubiegłą środę. Śledczy podkreślali, że mężczyzna znacznie przekroczył prędkość i świadomie naraził innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. Ponadto prokuratorzy obawiali się, że sprawca wypadku będzie chciał wpłynąć na zeznania świadków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Już pierwszego dnia po wypadku Krystian O. usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, a także bezpośredniego narażenia na utratę życia lub zdrowia pozostałych pieszych. Sprawca wypadku stwierdził, że praktycznie nic nie pamięta z wypadku, a na przejściu nie zauważył ludzi, ponieważ oślepiło go słońce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków dostanie PODWYŻKĘ. Dokładnie przyjrzyj się następnej wypłacie
  2. Legendarna dziennikarka zwolniona z TVP. Opowiedziała o przeżytej traumie. Będziecie w szoku
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

źródło: Wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News