Ludzki płód na trawniku obok urzędu skarbowego. Natychmiast wszczęto śledztwo

Ludzki płód na trawniku obok urzędu skarbowego. Natychmiast wszczęto śledztwo Źródło: twitter/policja_lubelska/

Maleńkie dziecko zostało potraktowane jak najgorszy, bezużyteczny przedmiot. Policja, która została poinformowana o potwornym znalezisku, od razu wszczęła śledztwo.

Dziecko, które zostało porzucone, miało zaledwie kilka centymetrów. Aż trudno sobie wyobrazić, że ktoś mógł dopuścić się czegoś takiego. Świadek, który jako pierwszy znalazł płód, był w ogromnym szoku, jednak nie wahając się ani chwili, zawiadomił odpowiednie służby. Natychmiast podjęto decyzję o wszczęciu śledztwa.  

Kilkucentymetrowe dziecko zostawione na trawniku 

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia w miejscowości Żnin (województwo kujawsko-pomorskie). Około godziny 20:00 miejscowa policja otrzymała zgłoszenie od przypadkowego mężczyzny. Z jego zeznań wynika, że przechodził on akurat w pobliżu żnińskiego Urzędu Skarbowego, gdy nagle zauważył leżący na trawniku, ludzki płód. 

Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom, jednak od razu zdecydował się zawiadomić odpowiednie służby. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, zabrali maleństwo, a już po chwili udało im się potwierdzić, że rzeczywiście jest to ludzkie dziecko. Mierzyło około 7-8 centymetrów i wiele wskazywało na to, że kobieta, która je nosiła, była we wczesnym etapie ciąży

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszczęto śledztwo 

Sprawa została zgłoszona do prokuratury, która zadecydowała, by poddać płód sekcji zwłok. Pobrano również od niego materiał do testów DNA, co pozwoli odkryć, kim jest jego matka.

Dzisiaj grzeje: 1. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Na chwilę obecną śledczym niewiele udało się ustalić. Wiadomo jednak, że mundurowi usilnie pracują nad odkryciem tego, kto i dlaczego porzucił dziecko oraz czy u ciężarnej doszło do poronienia, czy też własnoręcznego pozbyła się dziecka. Nie jest pewne również czy działała sama, bowiem niewykluczone, że ktoś mógł jej we wszystkim pomagać, bądź ją do tego nakłonić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

Źródło: radiozet 
 
 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu