Naga i brudna 2-latka znaleziona w nagrzanej naczepie. Obok niej leżała pijana matka

Naga i brudna 2-latka znaleziona w nagrzanej naczepie. Obok niej leżała pijana matka

Dziecko o wiele gorzej znosi upały niż dorosły, a ta historia mogła zakończyć się prawdziwą tragedią, gdyby nie szybka reakcja policji i zaniepokojonej osoby, która zawiadomiła funkcjonariuszy. To, co wydarzyło się w jednym z największych polskich miast, zwyczajnie nie mieści się w głowie.

Dziecko przez pierwsze lata życia jest całkowicie zależne od swoich rodziców. Zazwyczaj to właśnie matki decydują się na pełne poświęcenie swojego czasu dziecku, które bez nich zwyczajnie nie dałoby sobie rady. Rodzice muszą być teraz bardzo uważni, ponieważ dzieci o wiele gorzej znoszą upały, które bardzo mocno dały się we znaki.

Gdyby nie reakcja zaniepokojonej kobiety, a potem policji mogłoby dojść do tragedii. Jednocześnie to, co zastali na miejscu funkcjonariusze, zwyczajnie nie mieści się w głowie. Policjanci znaleźli pijaną kobietę, a także nagą i brudną 2-latkę w nagrzanej przyczepie.

Dziecko pozostawione samo sobie w nagrzanej przyczepie

Do bulwersującej sytuacji doszło w Łodzi w rejonie ulicy Niepołomickiej. To właśnie tam od kilku dni pewna kobieta słyszała płacz dziecka. Zadzwoniła na policję, a następnie funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Tam przed zdezelowaną przyczepą kempingową znaleźli śpiącą 34-latkę, wokół której było pełno butelek po alkoholu.

Badanie wykazało, że 34-latka ma ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie, jednak kobieta nie była tam sama. W nagrzanej przyczepie policjanci znaleźli nagą i brudną 2-latkę, która bawiła się własnymi odchodami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Była brudna, przestraszona i zapłakana. Bawiła się własnymi odchodami"

- Na kanapie funkcjonariusze dostrzegli małą, nagą dziewczynkę w wieku około 2 lat. Była brudna, przestraszona i zapłakana. Bawiła się własnymi odchodami - informuje policja.

Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie, które postanowiło zabrać dziewczynkę na obserwację do szpitala, mimo że na miejscu nie stwierdzono, aby cokolwiek jej dolegało. Sama 34-latka tłumaczyła się, że pokłóciła się ze swoją matką i dlatego postanowiła wraz z dzieckiem spędzić kilka dni w opuszczonej przyczepie.

Matka 2-latki została zatrzymana i w areszcie czeka na postawienie jej zarzutu narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Policja wniosła również o pozbawienie jej praw rodzicielskich, a sama 2-latka po hospitalizacji najprawdopodobniej trafi tymczasowo do placówki opiekuńczej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. TVN: Nagły koniec upałów! Wiatr nawet 90km/h i potężne burze uderzą w Polskę już za kilka godzin
  4. Skandaliczne słowa uczestnika Mam Talent. Jurorzy musieli przerwać występ
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News