Dziecko umierało, ojciec na kwarantannie słuchał przez telefon jego ostatniego tchnienia. Matka wystosowała ważny apel do wszystkich

Dziecko umierało, ojciec na kwarantannie słuchał przez telefon jego ostatniego tchnienia. Matka wystosowała ważny apel do wszystkich Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Dziecko umierało, a żadne z rodziców nie mogło mu towarzyszyć w tej okropnej i stresującej chwili. Jedynie ojciec słuchał przez telefon, jak jego wyczekana pociecha wydaje ostatnie tchnienie.

Dziecko umierało bez swojego ojca. Mężczyzna musiał dostosować się do zasad kwarantanny. Ogromna tragedia pewnej rodziny.

Dziecko nie miało kontaktu z rodzicami. Wszystko przez kwarantannę

Na instagramowym profilu LoveWhatMatters pojawiło się zagadkowe zdjęcie, a pod nim ogromnie wzruszająca historia. Na fotografii, którą można zobaczyć na dole artykułu, znajduje się zrozpaczony tata dziecka, siedzący na podłodze. Okazało się, że nie mógł zostać wpuszczony do swojego umierającego dziecka.

- Dzisiaj mój mąż musiał siedzieć na korytarzu i słuchać przez głośnik telefonu, jak nasze dziecko odchodzi do nieba, by spotkać się tam ze starszą siostrą - podpisała zdjęcie żona mężczyzny. Małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych całkiem niedawno zostało po raz kolejny rodzicami. Niestety, u nowo narodzonego dziecka pojawiły się komplikacje i lekarze nie dawali mu już żadnych szans. Maluch umierał. Ojciec nie mógł być przy nim, nie mógł też przytulić i wesprzeć mamy dziecka, ponieważ Stany Zjednoczony narzuciły przymusową kwarantannę w kilku stanach.

Kobieta wydała też pewien apel

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna mógł być zakażony, mógł też przenieść na oddział wiele wirusów, nie tylko SARS-CoV-2. Lekarze musieli mieć też na względzie dobro i bezpieczeństwo innych dzieci. Ojciec noworodka nie wyobrażał sobie, że nie będzie mógł przytulić swojego dziecka w ostatniej chwili życia. Nadal to do niego nie trafia. Z kolei pogrążona w żałobie mama apeluje do innych.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Koroniewska w szczerych słowach oceniła Katarzynę Dowbor jako teściową. Kiedy je usłyszy będzie nie powstrzyma łez

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

- Błagam, zostań w domu. Następnym razem, gdy będziesz chciał wyjść, bo wydaje ci się, że to nic takiego, pamiętaj, że ojciec nie mógł po raz ostatni spojrzeć na swoje umierające dziecko, a matka musiała stawić temu czoła zupełnie sama - prosi zrozpaczona matka w imieniu swoim oraz zdruzgotanego męża.

Fot. instagram.com/lovewhatmatters

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubu
  3. Wyleczyli 19 z 20 pacjentów w ciężkim stanie. Wszystkim podano kluczową substancję
  4. Chory na koronawirusa tata 3 dzieci nagrał w szpitalu osobisty filmik. Każdy powinien usłyszeć jego słowa
  5. Niewiarygodne, kim z wykształcenia jest Kinga Rusin. Mało kto się decyduje na podobny zawód, mogła nigdy nie znaleźć pracy
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News