Wypełniła rękawiczkę fasolkami i położyła na swoim maleńkim dziecku. Efekty powalają, nagle nawet położne zaczęły tak robić

Wypełniła rękawiczkę fasolkami i położyła na swoim maleńkim dziecku. Efekty powalają, nagle nawet położne zaczęły tak robić Źródło: reddit FreddyJackson69

Dziecko było maleńkie, a mama wypełniła rękawiczkę fasolą i położyła obok maluszka. Efekty były powalające na tyle, że położne zaczęły stosować tę sztuczkę.

Dziecko sprawiło, że mama wpadła na nietypowy pomysł. Kobieta wypełniła zwykłą rękawiczkę fasolą i położyła obok maluszka. Nie spodziewała się, że rezultat, który osiągnie, będzie aż tak zachwycający. Położne na całym świecie podchwyciły ten pomysł, by pomagać małym dzieciom na oddziale. 

Dziecko przyszło na świat dwa tygodnie wcześniej 

Yamile Jackson urodziła swojego syna na dwa tygodnie przed planowanym terminem. Kobieta, która znalazła się w nowej sytuacji, całe dnie spędzała w szpitalu, by czuwać nad wcześniakiem. Nie wiedziała jeszcze, że ze względu na ciężki stan syna, będzie musiała zostać w nim aż 155 dni. 

Dziecko wymagało, by mama cały czas miała z nim fizyczny kontakt. Dopiero wtedy mały Zachary się uspokajał i zasypiał. Każdego dnia kiedy mama usypiała małego chłopca do snu, pękało jej serce, bo wiedziała, jak źle syn znosi jej nieobecność. Yamile Jackson z wykształcenia jest inżynierem i zastanowiła się, co mogłaby zrobić, by jej syn łatwiej znosił samotność. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziecko potrzebuje dotyku rodzica. Rękawiczka z fasolą okazały się rozwiązaniem 

Kobieta wypełniła zwyczajną rękawiczkę fasolą, związała i położyła obok dziecka przed wieczornym wyjściem do domu. Pielęgniarki następnego ranka przekazały mamie, że maleńki Zachary przespał całą noc spokojnie, a rękawiczka, która leżała przy nim, idealnie imitowała dotyk rodzica. 

Dzisiaj grzeje: 1. Coraz więcej zachorowań i kolejna ofiara śmiertelna. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat

2. Przełom w leczeniu koronawirusa. Z 20 pacjentów, 19 zostało wypisanych ze szpitala

W szpitalu wszystkie pielęgniarki natychmiast postanowiły, że więcej rękawiczek wypełnią fasolą, by położyć obok innych dzieci, które źle znoszą rozłąkę z rodzicami. Dziś Yamile Jackson założyła firmę, która produkuje specjalne rękawiczki, które zostały nazwane imieniem jej syna, rodzice korzystają z nich nawet w domu, a ich maluszki spokojnie przesypiają całe noce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega. Kwarantanna może nie wystarczyć do pokonania koronawirusa
  2. Robert Lewandowski gra w piłkę z córką. Klara odziedziczyła talent po tacie (WIDEO)
  3. Powalające nagranie z małą córką Agnieszki Chylińskiej. Internauci rozłożeni na łopatki
  4. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich
  5. Lek na koronawirusa. Lekarze zastosowali nowe leczenie, 19 z 20 zarażonych wyzdrowiało
  6. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit

źródło: pulptastic

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News