Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy

Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy Źródło: instagram theradfordfamily

Dziecko niebawem pojawi się na świecie. Kobieta, która jest w ciąży z 22 dzieckiem, zdradziła, jaki problem spędza jej sen z powiek. 45-latka zwróciła się o pomoc.

Dziecko już niedługo przyjdzie na świat. 45-letnia kobieta, która właśnie spodziewa się dziecka, będzie rodzić po raz 22. W wywiadzie przyszła mama wyznała, że boryka się z problemem, który spędza jej sen z powiek. Kobieta nie może poradzić sobie z jedną kwestią.

Dziecko niebawem pojawi się na świecie. 45 latka urodzi po raz 22

Sue Radford pochodzi z Wielkiej Brytanii i niedługo kolejny raz zostanie mamą. Kobieta ma 45 lat i 22 raz postanowiła urodzić dziecko. Ze względu na ilość dzieci, Sue Radford razem z mężem zyskali niebywałą popularność. Pomimo tego, że kobieta zarzekała się, że 21 dziecko będzie już ostatnim, Sue zaszła w kolejną ciążę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś jest w 32. tygodniu ciąży i nie może doczekać się, kiedy na świecie pojawi się jej kolejne dziecko. Razem z mężem odliczają dni do porodu. 

- Nie mogę uwierzyć, że to już 32. tydzień. Ta ciąża pędzi w zastraszającym tempie. Zostało już tylko sześć tygodni - wyznała przyszła mama. 

Dziecko urodzi się niedługo. Przyszła mama ma wielki problem 

Podczas badań okazało się, że pojawił się problemy z łożyskiem. Sue drżała z niepokoju o swoje dziecko, na szczęście komplikacje zniknęły, a ona ma szansę wydać na świat zdrowe dziecko. Jednak, jak sama zdradziła, pojawił się pewny problem, który spędza jej sen z powiek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy modlili się, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Przyszła mama, która niedługo wyda dziecko na świat, nie ma pojęcia, jak je nazwać. Wszystkie poprzednie imiona kończyły się na tę samą literę "e", ale przy dziecku numer dwadzieścia dwa nagle zabrakło pomysłów. Kobieta podzieliła się w sieci swoim problemem, a internauci zarzucili ją propozycjami, mając nadzieję, że Sue wybierze któreś z zaproponowanych imion.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Poruszające słowa szefa TVN o Agnieszce Woźniak-Starak. Widzowie poznali prawdę
  4. Pies nie może chodzić, gołąb nie potrafi latać. Zostali najlepszymi przyjaciółmi, ciężko powstrzymać łzy
  5. Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: gazetapl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News