Smutek i żal. Nie żyje ukochana legendarna aktorka

Smutek i żal. Nie żyje ukochana legendarna aktorka Źródło: unsplash Matt Seymour

Jako dziecko była znana z wielu kultowych filmów. Niestety odeszła z tego świata. Na zawsze pozostanie w sercach ludzi z całego świata kinematografii, którzy toną w łzach smutku.

Dziecko kinematografii zmarło pozostawiając po sobie straszliwą pustkę. Fani jej twórczości na pewno nigdy jej nie zapomną, a filmy z jej udziałem z pewnością zapiszą się na długo w historii kina.

Dziecko Hollywood

Jako dziecko jej niezwykły talent podziwiał cały świat. Występy w kultowych już obrazach zapewniły jej sławę. Zagrała w niezwykle imponującej ilości filmów. Łącznie można było ją zobaczyć w ponad 150 produkcjach krótkometrażowych. Ta niezwykła aktorka była też autorką kilku książek, które przybliżały nam świat kina.

Aktorka jako dziecko zyskała niewiarygodną popularność. Mając zaledwie 19 miesięcy pierwszy raz pojawiła się na srebrnym ekranie. Niedawno świat obiegła smutna wiadomość na jej temat. Informacje o jej śmierci zostały potwierdzone przez Niles Film Museum. Dziecko Hollywood nas opuściło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezwykła gwiazda kina

Diana Serra Cary zachwycała widzów jako dziecko w całej masie filmów. Występowała pod pseudonimem Baby Peggy. Ludzie od razu ją pokochali za niezwykły urok. To właśnie on zagwarantował jej możliwość zaistnienia jako aktorka.

Kiedy reżyser Fred Fishbach zobaczył małą dziewczynkę, która była wyjątkowo grzeczna, postanowił wykorzystać ją w swoim filmie. To otworzyło jej drzwi do kariery. Od tamtej pory inne propozycje ról posypały się jak lawina. Dziewczynka została gwiazdą kina niemego.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyniki sekcji zwłok polityk PiS są wstrząsające. Zwrot w sprawie
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

W wieku 6 lat jej kariera znacząco zwolniła. Powodem był wyjazd z Hollywood. Jej ojciec pokłócił się z jednym z producentów i podjął decyzję o opuszczeniu tego miejsca. Po pewnym czasie aktorka wróciła, zmieniła imię na Diana i została dziennikarką. Jej książki poruszające tematykę kina niemego są wspaniałym kompendium wiedzy w tym zakresie. Diana Serra Cary dożyła wieku 101 lat.

uploaded

(YouTube Turner Classic Movies)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata ignorowała swoje objawy. Teraz walczy o życie
  2. Robert Lewandowski zaczął gwiazdorzyć? Zaskakujące zachowanie po świetnym meczu
  3. Królowa życia jest w ciąży! Są jednak też bardzo złe informacje
  4. Już nie tylko 13. i 14. emerytura? Zaskakująca zapowiedź ws. kolejnego dodatku
  5. Gwiazdor tuż przed śmiercią wysłał SMS-a. Jego treść jest porażająca, łzy same płyną do oczu
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News