Niewiarygodne okrucieństwo. Liza urodziła dziecko w wieku 6 lat, zachowanie jej rodziców poraża

Niewiarygodne okrucieństwo. Liza urodziła dziecko w wieku 6 lat, zachowanie jej rodziców poraża Źródło: Libreshot

Dziecko, które urodziła Liza, zmarło tuż po przyjściu na świat. Dziewczynka musiała jednak przejść cały poród bez znieczulenia. Nie podjęto też decyzji o cesarskim cięciu. W tragicznej sprawie szokuje nie tylko sama ciąża 6-latki, ale też reakcja jej rodziców.

Dziecko 6-letniej Lizy z Charkowa, której tragiczne losy opisano jeszcze w 1934 roku, nie przeżyło porodu. Była to wówczas najwcześniejsza odnotowana na świecie ciąża. Chociaż podobne przypadki są rzeczywiście niezwykle rzadkie, niestety czasami dochodzi do nich z powodu specyficznego tempa rozwoju organizmu dziecka. Dziewczynka musiała rodzić w sposób naturalny, bez żadnego znieczulenia. Trudno wyobrazić sobie cierpienie dziecka w podobnej sytuacji, potęgowane dodatkowo przez niehigieniczne, niesprzyjające w żaden sposób warunki.

Dziecko urodziło dziecko swego dziadka

Co szczególnie bulwersujące, mężczyzną, którego dziecko urodziła Liza, był jej dziadek. Ten miał opiekować się dziewczynką, gdy jej rodzice wykonywali obowiązki poza domem. Zamiast tego znęcał się nad nią, dopuszczając się wykorzystywania seksualnego. Ostatecznie kolejne brutalne gwałty zakończyły się ciążą 6-latki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Liza donosiła ciążę, jednak urodzone przez nią dziecko zmarło tuż po przyjściu na świat. Dalsze losy dziewczynki nie są znane. Wiadomo, że została pod opieką rodziców, których reakcja w tej szokującej sytuacji może bulwersować. 

Nie wiadomo, jak potoczyły się losy Lizy

Dzisiaj grzeje: 1. Student musi zostać w szpitalu, dwójka wychodzi. Uciekali z chińskiego Wuhan
2. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Opiekunowie dziewczynki mieli bowiem zadecydować o wyprowadzce z Charkowa, gdzie o sytuacji w ich rodzinie zrobiło się naprawdę głośno. Co zadziwiające, zabrali ze sobą jednak nie tylko Lizę, ale także jej dziadka i oprawcę. Krewni najpewniej dalej mieszkali więc w jednym domu, a 6-latka była skazana na życie tuż obok swego gwałciciela.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus. Fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Wygląda jakby miała kilkanaście lat, a ma prawie 50. Zdradziła swój sekret na wieczną młodość
  4. Kupujesz mięso w podobnych tackach? Mało kto wie, ale mogą być silnie trujące
  5. Zabija rocznie więcej osób niż nowotwór. Lekarze biją na alarm, groźnej choroby prawie nie uda się uniknąć

Źródło: Woman advice

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News