Niewyobrażalna tragedia podczas świątecznego jarmarku, nie żyje dziecko. Wyjątkowo okropna śmierć za granicą

Niewyobrażalna tragedia podczas świątecznego jarmarku, nie żyje dziecko. Wyjątkowo okropna śmierć za granicą Źródło: pikio.pl

Niewinne dziecko zmarło podczas bożonarodzeniowego jarmarku, na który udało się wraz z rodzicami. Niespodziewanie doszło do tragedii, która w brutalny przypieczętowała jego los.

Dziecko chciało jedynie spędzić miło czas wśród świątecznych gier i zabaw. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że dojdzie do czegoś tak okropnego, co odbierze życie maleństwu. Choć służby szybko zjawiły się na miejscu i podjęły akcję ratunkową, ale na jakąkolwiek pomoc było już za późno. Świadkowie wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło. 

Tragedia na jarmarku świątecznym za granicą. Nie żyje roczne dziecko 

Jak podaje m.in. "Fakt", do zdarzenia doszło w minioną niedzielę wieczorem, w pobliżu ślizgawki bożonarodzeniowej na jarmarku, który odbywał się na Place Guillaume II w Luksemburgu. W świątecznych atrakcjach brali udział nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale i turyści, którzy chcieli poznać tamtejsze tradycje i zwyczaje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespodziewanie na bawiące się na placu roczne dziecko, spadła bryła lodu, która oderwała się od lodowej rzeźby. Natychmiast wezwano pogotowie, a ratownicy pierwsze czynności podjęli jeszcze na miejscu zdarzenia. Po wstępnym opatrzeniu ran zabrano maleństwo do karetki, by następnie przetransportować je do najbliższego szpitala. Niestety, zanim tam dotarto, dziecko zmarło. 

Sprawą zajęła się policja, która wszczęła dochodzenie, mające na celu pomóc ustalić, w jaki dokładnie sposób doszło do tragedii. 

- Dziecko upadło i usłyszałem krzyki. Pomoc została udzielona bardzo szybko - mówił Carlos Veneno, który przyszedł na jarmark bożonarodzeniowy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

W mediach pojawiło się mnóstwo zdjęć i nagrań z całej tragedii, które mrożą krew w żyłach. Wciąż brakuje jednak informacji o wstępnych ustaleniach prokuratury, jednak niewykluczone, że pojawią się one w ciągu najbliższych kilkunastu godzin. Tymczasem służby apelują do świadków zdarzenia o udanie się na komisariat policji i przekazanie jakichkolwiek informacji, które mogłyby być znaczące w całej sprawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarz ujawnia, jaki jest stan Piotra Żyły, mówi o lukach w pamięci. Znane są już wyniki badań tomografem
  2. Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz
  3. TVP wydało oświadczenie ws. 12-letniej Viki Gabor. Prezes podjął w jej sprawie nagłą decyzję
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News