Dziecko na huśtawce
Facebook/Cheyanne Harris
Irmina Jach - 25 Maja 2020

Policja znalazła martwego chłopczyka na huśtawce. Sekcja zwłok ujawniła powalającą prawdę

Dziecko na huśtawce zostało znalezione przez funkcjonariuszy. Policjanci otrzymali zgłoszenie o niepokojącym incydencie na terenie posesji w stanie Iowa. Po przybyciu na miejsce stwierdzili, że chłopiec nie żyje. Sekcja zwłok ujawniła powalającą prawdę o śmierci dziecka. To, czego się dowiedzieli lekarze sądowi, mrozi krew w żyłach.

Policja ze stanu Iowa została poinformowana o nietypowej scenie na terenie jednej z posesji. Po przyjeździe na miejsce zgłoszenia, funkcjonariusze znaleźli ciało kilkumiesięcznego dziecka. Po wstępnych oględzinach stwierdzili, że chłopczyk prawdopodobnie nie żyje od wielu dni.

Nie żyje policjantMedia obiegły okropne wiadomości. Nie żyje Łukasz LatanowiczCzytaj dalej

Dziecko padło ofiarą przestępstwa

Sekcja zwłok ujawniła powalającą prawdę. Patolog ujawnił, że martwe dziecko przebywało w huśtawce przez blisko dwa tygodnie. Czteromiesięczny chłopczyk ważył nieco ponad 3 kg, co świadczy o skrajnym niedożywieniu. Dziecko miało przepełnioną pieluszkę. Prawdopodobnie nie zmieniano jej przez dwa tygodnie przed śmiercią. Przez rażące zaniedbanie jego organizm zmagał się z licznymi infekcjami, w tym z bakterią E.coli. W pampersie znaleziono larwy owadów. Ciało było w stanie znacznego rozkładu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mandaryna wyznała prawdę o Michale WiśniewskimMandaryna dopiero po latach przerwała milczenie. Wyznała prawdę o Michale WiśniewskimCzytaj dalej

Wszystkie znalezione dowody i poszlaki świadczą o winie rodziców. Żadne z opiekunów nie przyznało się do tego, że miało coś wspólnego ze śmiercią dziecka. Twierdzili, że rankiem, podczas śniadania, chłopiec żył. Według ich relacji ciało synka odkryli dopiero około południa. Para ma także dwuletnią córkę. U dziewczynki nie dopatrzono się śladów zaniedbań.

Chayanne Harris i Zachary Koehn usłyszeli zarzut morderstwa. Rażące zaniedbania, których dopuścili się wobec syna, były bezpośrednią przyczyną śmierci dziecka. Pół roku temu ława przysięgłych orzekła, że zarówno matka, jak i ojciec, są winni morderstwa swojego syna, Sterlinga. Podczas procesu sądowego płakali wszyscy obecni w sali.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowe ognisko epidemii w Polsce. Porażające dane, natychmiastowa akcja służb

2. Katarzyna Dowbor padła ofiarą oszustów. Gwiazda została wykorzystana w przykry sposób

23-latka została skazana za zabójstwo pierwszego stopnia. Wyrok dożywotniego pozbawienia wolności bez możliwości warunkowego zwolnienia usłyszał również jej 29-letni partner. Podczas procesu biegli psychiatrzy stwierdzili, że Cheyanne Harris cierpiała na depresję poporodową. Obronie nie udało się jednak uzyskać okoliczności łagodzących na tej podstawie. Niestety, to nie pierwsza sprawa morderstwa dziecka, która wydarzyła się w ostatnim czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba Hashimoto dotyka coraz więcej osób. Jakie są jej objawy i na czym polega?
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobą
  3. Mężczyzna włożył kij do leśnego błota. Niebywałe, co się stało potem, przecieramy oczy ze zdumienia
  4. Mało kto wie o tajnym kodzie, który działa na każdym telefonie. Każdy użytkownik powinien go znać
  5. Dopiero teraz Ewa Bem przerywa milczenie. Podjęła trudną decyzję
  6. Eksperci znaleźli powiązania spożywania kawy z 2 okropnymi chorobami. Mówią o groźnych komplikacjach


Syn nagle upadł na ziemięSyn wrócił z podwórka. Chwilę potem upadł, w szpitalu porażająca prawda wyszła na jaw, fatalne skutkiCzytaj dalej

Źródło: Newsner/Des moines register

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News