Jako 2-letnie dziecko zarobiła fortunę dzięki niezwykłej urodzie. Teraz ma 9 lat i nie wygląda już tak słodko

Jako 2-letnie dziecko zarobiła fortunę dzięki niezwykłej urodzie. Teraz ma 9 lat i nie wygląda już tak słodko Źródło: .

Dziecko stało się niezwykle sławne i bogate. W tym wypadku zadecydowała niezwykła uroda, która niestety z wiekiem przeminęła. Teraz wygląda zupełnie inaczej.

Dla wielu pomysł, aby 2-letnie dziecko stało się gwiazdą, nie jest najlepszy, bo przecież w ten sposób obdzieramy naszą pociechę z beztroskiego dzieciństwa. Mimo to wciąż wielu rodziców, zwłaszcza na zachodzie, angażuje swoje córeczki w konkursy piękności, które wywołuje niemałe kontrowersje. Jednak nie da się ukryć, że dziewczynki, które odnoszą w nich sukcesy, mogą liczyć na naprawdę niesamowitą karierę.

W tym wypadku chodzi o małą Irę Brow, która jest najlepiej zarabiającą, dziecięcą modelką na świecie. Mając zaledwie 2 latka zrobiła niebywałą karierę, zarabiając prawdziwą fortunę, a wszystko dzięki swojej niesamowitej urodzie. Na zdjęciach dziewczynka wyglądała niczym porcelanowa laleczka i właśnie przez to fotografowie ustawiali się do niej w kolejce.

Jako dziecko zrobiła niesamowitą karierę, teraz nie różni się od swoich rówieśników

Nie da się ukryć, że Ira, jako mała dziewczynka, znacząco wyróżniała się na tle rówieśniczek, co jej rodzice, a zwłaszcza mama, bardzo szybko przekuła w niezwykle lukratywny biznes. Chociaż z czasem okazało się, że niezwykły wygląd dziewczynki wcale nie jest zasługą natury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bardzo duże kontrowersje wzbudził fakt, że mama Iry zmienia wygląd swojej córki. Wtedy też okazało się, że 2-latka chodzi na solarium, jej śliczne blond włosy pokryte są masą chemicznych kosmetyków, a głębokie i niezwykle błękitne oczy swój kolor mają dzięki soczewkom kontaktowym.

Mimo to, cała ta afera nie przeszkodziła jej w karierze, która niestety teraz znacząco zwolniła. Wszystko dlatego, że po jej niezwykłej dziecięcej urodzie, która rozczulała tysiące osób, praktycznie nie pozostał nawet ślad. Ira ma obecnie 9 lat i praktycznie niczym nie wyróżnia się na tle swoich rówieśników.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż chciał uczcić pamięć zmarłej żony i posadził 6 tys. drzew. Dopiero 17 lat później jego tajemnica ujrzała światło dzienne
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Oczywiście jej mama nie przestaje na nią naciskać, aby nadal wiązała się ze światem show-biznesu. Teraz kobieta chce, aby jej dziecko zostało aktorką, ponieważ wciąż może wykorzystać kontrakty, które zostały podpisane w przeszłości. Ira ma już za sobą pierwsze role filmowe, ale ciężko powiedzieć, czy uda się jej ponownie odnieść tak spektakularny sukces.

dziecko fot. facebook.com/Ira Brown

dziecko fot. topniusy.eu

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

 

źródło: Topniusy

Następny artykuł