Kiedyś nazywali go "najpaskudniejszym dzieckiem świata". Niewiarygodne, jak dziś wygląda

Kiedyś nazywali go "najpaskudniejszym dzieckiem świata". Niewiarygodne, jak dziś wygląda Źródło: Screen/Skrawki

"Najbrzydsze dziecko świata" - taka łatka przylgnęła do Jacoba Reynoldsa po roli w filmie pod tytułem "Skrawki", który okazał się niesamowitą finansową klapą. Nieprawdopodobne, jak bardzo zmienił się aktor w ciągu lat. Dziś jest nie do poznania. Wiemy, jak potoczyły się jego losy.

"Najbrzydsze dziecko świata" to zdecydowanie nie najmilsze określenie, jakie może sobie wymarzyć aktor. Pseudonim ten przylgnął do Reynoldsa po występie w filmie "Skrawki". To dzięki niemu jest najczęściej kojarzony nawet przez tych, którzy nie widzieli filmu. Od premiery minęły dokładnie 23 lata, jesteście ciekawi, jak teraz wygląda aktor? 

"Najbrzydsze dziecko świata" 23 lata później, wiemy, jak potoczyły się losy aktora

23 lata temu na ekrany trafił film pod tytułem "Skrawki", był to reżyserski debiut Harmony'ego Korine. Niestety produkcja nie spotkała się z najlepszym odbiorem. "The New York Times" określił go jako "najgorszy film roku". Produkcja jest dramatem obyczajowym, który rozgrywa się w amerykańskiej mieścinie spustoszonej przez tornado.

W filmie "Skrawki" Korine opowiedział o miejscu, w którym nie ma przyszłości, rodziny są rozbite, panuje wszechobecne poczucie beznadziei, a dzieci pozostawione są same sobie, przez co oddają się zajęciom takim jak wąchanie kleju czy mordowanie kotów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Najbardziej zapamiętaną postacią z filmu stał się Solomon, grany przez Jacoba Reynoldsa. Jest on jednym z głównych bohaterów i jednocześnie narratorem, ale jego historia jest, delikatnie mówiąc, niezbyt ciekawa. Delikatni widzowie mogli nie być w stanie jej znieść. Aktor miał duże doświadczenie w porównaniu z kolegami z planu, ponieważ od 4. roku życia występował w reklamach oraz filmach. 

"Najbrzydsze dziecko świata" kojarzone jest ze sceny, w której je spaghetti w wannie wypełnionej obrzydliwie brudną wodą. Film pochłonął 1,3 miliona dolarów i poniósł prawdziwie spektakularną klapę finansową. Z biegiem lat jednak film uznano za produkcję kultową oraz jeden z najważniejszych filmów w kategorii kina niezależnego lat 90. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc

3. Masz problem z opuchniętymi kostkami? Może być to objaw groźnej choroby

Jacob Reynolds po roli w filmie pozostał w branży, dziś w wieku 37 lat ma na koncie 19 ról, sprawdzał się również jako producent i scenarzysta. Mężczyzna jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Na swoim profilu często dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, często wspomina film "Skrawki" oraz dzieli się swoimi przemyśleniami. Jeden ze wpisów sugeruje także, że u Reynoldsa zdiagnozowano zaburzenia ze spektrum autyzmu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Nie żyje 27-letni zawodnik Arki Gdynia. Zginął w tragicznych okolicznościach, kibice są wstrząśnięci
  3. Syn Rodowicz odwiedził nieziemsko luksusową restaurację Amaro. Jego reakcja na danie rozkłada na łopatki
  4. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  5. Rozenek-Majdan pokazała brzuch 6 tygodni po porodzie bez retuszu. Widoku nie da się zapomnieć
  6. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
  7. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News