Policja wznawia poszukiwania. Po latach pojawił się nowy znaczący trop

Policja wznawia poszukiwania. Po latach pojawił się nowy znaczący trop Źródło: Facebook

Dziecko dla wielu rodziców jest największym szczęściem, jakie ich spotkało. Niestety zdarza się tak, że radość może zostać zachwiana i zamienia się w rozpacz. Jedną z rzeczy, która może to spowodować, jest zaginięcie pociechy,

Dziecko rozświetla świat swoich rodziców. Wiele osób stawia swoje pociechy na piedestale, poświęcając im całe swoje życie. Może to kosztować wiele wyrzeczeń, jednak czego nie robi się z miłości. Szczęście jednak bardzo szybko może przemienić się w dramat i łzy. Tak właśnie dzieje się, kiedy miejsce ma zaginięcie ukochanego dziecka. Jedno z poszukiwań zostało wznowione przez policję.

Dziecko zniknęło bez śladu

Rodzice nigdy nie podejrzewali, że ich dziecko nagle zniknie z ich życia. Nie da się ukryć, że zaginięcie dziecka to jedna z największych tragedii, jaka może spotkać rodziców. Niepewność losów pociechy spędza sen z powiek. Ciągły stres i obawy malują w umyśle najczarniejsze scenariusze. Kto mógłby być takim zwyrodnialcem, żeby porwać dziecko? Powody mogą być różne.

Każdy scenariusz jest okropny i najlepiej byłoby, jakby dziecko odnalazło się całe i zdrowe. Niestety nie zawsze tak się dzieje. Zaginięcie tego chłopca miało miejsce sześć lat temu. Teraz policja ponownie zaczęła przyglądać się tej tajemniczej sprawie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wznowienie poszukiwań

Kiedy ich dziecko zniknęło bez śladu, postanowili wezwać policję. Zaginięcie dotyczyło trzyletniego chłopca imieniem William. Dziecko spędzało czas na zabawie przed domem. Jego rodzice wraz z przybranymi dziadkami pili herbatę kilka metrów obok. Zabawa w biały dzień w pobliżu rodziców nie zapowiadała dramatu, który miał nastąpić. Chłopiec jednak po prostu zniknął. Australijska społeczność była wstrząśnięta całym zajściem. Niestety poszukiwania nie przyniosły żadnych rezultatów. Powodem był brak dowodów. Jednak po sześciu latach wznowiono poszukiwania.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Powodem ponownego śledztwa są zeznania świadków. Przyznali, że tego dnia widzieli dwa podejrzane samochody, które zostały zaparkowane w pobliżu domu. Policja na podstawie słów tych osób zaczęła podejrzewać, że za zniknięcie chłopca mogą odpowiadać dwaj grasujący w okolicy pedofile. Sprawa jest ciągle w toku. Oby śledztwo policji przyniosło rezultaty i rozwiązało tę zagadkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Córka zmarła w łonie matki, ale zostawiła po sobie niezwykły ślad. Jej braciszek będzie go miał do końca życia
  4. Mąż podejrzewał, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, upokarzające nagranie wrzucił do sieci
  5. Roksana Węgiel zalana łzami przed kamerami. Tragiczne wydarzenia w filmie z młodą piosenkarką
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: WP Parenting

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News