Nie miała pewności z kim zaszła w ciążę. Zabrała dziecko do piwnicy, tam wydarzyło się najgorsze

Nie miała pewności z kim zaszła w ciążę. Zabrała dziecko do piwnicy, tam wydarzyło się najgorsze Źródło: Unsplash isaac jarnagin

Nikt się tego nie spodziewał. Matka zabrała swoje dziecko do piwnicy. Kobieta nie była w stanie określić, kto był jego ojcem. To, co zrobiła, przyprawia o ciarki.

Okazuje się, że nie dla każdej matki dziecko jest największym skarbem. Kobieta nie mogła ustalić ojcostwa. W obliczu tej niepewności i braku przywiązania do dziecka postanowiła dokonać czegoś niezwykle okropnego. Zeszła do piwnicy, gdzie ziścił się najczarniejszy ze scenariuszy.

Niechciane dziecko i jego tragiczny los

Nie da się ukryć, że dziecko nie było potrzebne w życiu tej kobiety. Prowadziła ona raczej frywolny tryb życia. Z powodu sporej liczby partnerów ustalenie ojcostwa wydawało się niemal niemożliwe. Matka nie postarała się jednak o jakiekolwiek poszukiwania. Podjęła okropną decyzję.

Kobieta zaszła w ciążę po jednym z licznych spotkań towarzyskich, na które umawiała się za pośrednictwem portali randkowych. Dziecko było niechciane. Jego los był jego matce absolutnie obojętny. Najprawdopodobniej to właśnie brak jakiegokolwiek przywiązania do potomstwa przybrał finalnie tragiczny w skutkach obrót. Do czego doszło w piwnicy?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To co wydarzyło się w piwnicy mrozi krew w żyłach

Ciężarna kobieta zaczęła w końcu rodzić. Dziecko przyszło na świat w Sokolnikach Małych. Nie była to jednak szpitalna sala, a ciemna i wilgotna piwnica,do której udała się kobieta z dzieckiem w swoim łonie. Noworodek nie mógł jednak długo cieszyć się swoim życiem.

Jego matka udusiła go stertą ubrań zaraz po urodzeniu. Kobieta przyciskała nimi swoje dziecko do momentu aż nie wydało z siebie ostatniego tchnienia. Piwnica stała się zarazem miejscem jego narodzin i śmierci. Zwłoki spaliła następnego dnia na podwórku. Makabrycznego odkrycia dokonała jej sąsiadka. To ona znalazła zwęglone szczątki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym
2. Ile Polaków zachoruje na COVID-19? Ilu z nas może umrzeć? Minister zdrowia podał liczby

Kobieta została zatrzymana przez policję. W 2017 roku sąd skazał ją na 15 lat pozbawienia wolności. Jednak po pewnym czasie wyrok został złagodzony do 10 lat. Jak informuje portal Fakt24, aktualnie sprawa jest ponownie rozpatrywana przez Sąd Apelacyjny we Wrocławiu. Bardzo możliwe, że kara zostanie zaostrzona, ponieważ wnioskuje o to prokurator generalny, Zbigniew Ziobro.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Szczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datę
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

Źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News