Rodzice bali się najgorszego. Dziecko urodziło się z niebywałymi włosami

Rodzice bali się najgorszego. Dziecko urodziło się z niebywałymi włosami Źródło: youtube.com videoinspirational

Dziecko urodziło bez problemów, jednak kiedy rodzice zobaczyli swojego synka, zamarli z przerażenia. Lekarze natychmiast wykonali szereg badań, by ustalić skąd u dziecka tak nietypowy wygląd. Małżeństwo było pełne obaw.

Dziecko urodziło się z wyjątkowymi włosami. Rodzice chłopca byli przerażeni, kiedy zobaczyli swojego nowo narodzonego synka. Lekarze natychmiast wykonali badania, by ustalić przyczynę nietypowego wyglądu malucha. Rodzina w napięciu oczekiwała na ostateczną diagnozę.

Dziecko urodziło się z nietypowymi włosami

Niektóre dzieci przychodzą na świat niemal zupełnie łyse, inne mają burze włosów. Ten maluch zaskoczył wszystkich swoim nietypowym wyglądem, ponieważ na jego głowie rosły bujne loki w kolorze śnieżnobiałym. Na widok chłopca rodzice zamarli z przerażenia, byli przekonani, że jego nietypowy kolor włosów zwiastuje poważne problemy zdrowotne.

Rodzice bardzo zaniepokoili się wyglądem swojego syna, ponieważ założyli, że cierpi na albinizm. Choroba ta inaczej nazywana jest bielactwem i jest to wrodzone zaburzenie, które charakteryzuje się brakiem pigmentu w skórze, włosach, a także niekiedy w tęczówce oka. Wynika to z zaburzeń związanych z wytwarzaniem melaniny, która odpowiada za zabarwienie skóry. Prawda okazała się jednak zupełnie zaskakująca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko przyszło na świat z białymi lokami

Lekarze natychmiast wykonali szereg badań, by sprawdzić, skąd u chłopca biała barwa włosów. Po kilku dniach z laboratorium przyszły wyniki badań krwi, które wykazały, że niemowlę nie jest chore na albinizm. Rodzice odetchnęli z ulgą, obawiali się, że z powodu nietypowego wyglądu ich syna czeka trudne i pełne upokorzeń życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Sceny jak z horroru na polskiej porodówce. Nie mieści się w głowie

Chłopiec okazał się być zdrowy, a jego białe włosy były wynikiem chwilowych zaburzeń z pigmentacją. Lekarze przekazali, że włosy ich synka zaczną z czasem ciemnieć i że rodzice nie mają się o co martwić. Zaniepokojone małżeństwo mogło w końcu odetchnąć z ulgą, a zdjęcia ich niezwykłego synka trafiły do sieci.


youtube.com videoinspirational

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Monika Zamachowska zdruzgotana. Przekazała posępną wiadomość o swoim synu, współczujemy
  4. Miał tylko 7-miesięcy, umarł na rękach aktora. Synek Bartłomieja Topy zmarł przed laty na bardzo rzadką chorobę
  5. Katarzyna Pakosińska przekazała smutną wiadomość. Niestety, stało się
  6. Matka chciała upokorzyć synka. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie, matka była wulgarna i pod wpływem

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News